Periyodik Araç Bakımı
Periyodik Araç Bakımı
Periyodik Araç Bakımı

İşçilik ve Yedek Parça Garantili Periyodik Araç Bakımı Euromaster'da!

Euromaster'da orijinal ekipman onaylı periyodik araç bakımı ve ücretsiz check-up fırsatını kaçırmayın!

Sizi de size en yakın Euromaster Servis Noktasına bekliyoruz.

 

Periyodik araç bakımı Euromaster'da 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisiyle!

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, Euromaster'da 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisiyle sunulan periyodik araç bakımı sayesinde yola güvenle devam edersiniz. Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Total veya Elf marka motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, aracınızın yıllık ve kilometre bakımlarını kapsar. 

 

Periyodik araç bakımı ne işe yarar? 

Yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracınızı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır. Aracınızın üretiminde kullanılan parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızda bu tür sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir.

Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa aracınızın vereceği tepkilerden de bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz fakat beklenmedik arıza ve kaza riski, bakımı ve kontrolleri düzenli yapılmayan araçlarda oldukça yüksektir. Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini de azaltır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de bütçenize zarar vermemiş olursunuz. 

 

Periyodik araç bakımı hangi işlemleri kapsar?

Periyodik araç bakımı sırasında yapılacak işlemler, araç marka ve modeli ile katedilen kilometreye göre değişiklik gösterir. Periyodik araç bakımı sırasında yapılan işlemleri genellemek gerekirse; motor yağı değişimi, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişimi, katedilen kilometreye göre ihtiyaç varsa yakıt filttesi ve triger kayışı değişimi ile ücretsiz araç check-up'ı sırasında bir sorun tespit edilirse fren hidrolik sıvısı, fren diskleri, fren balatası gibi malzemelerin yenilenmesini kapsar. Euromaster servis noktalarında yaptıracağınız tüm işlemlerde ihtiyaçlarınızı ve ne ödeyeceğinizi önceden bilir, işlemler sonunda sürprizlerle karşılaşmazsınız.

 

ARAÇ BAKIM PERİYODLARI
Araç Markası 10.000 km bakımı 15.000 km 20.000 km 30.000 km 40.000 km 45.000 km 50.000 km 60.000 km 70.000 km 75.000 km 80.000 km 90.000 km 100.000 km 105.000 km 110.000 km 120.000 km
AUDI                
BMW İKAZ VEYA YILDA 1 KEZ
CITROEN                
FIAT 1.3        
FIAT 1.6                    
HYUNDAI                
MERCEDES                
NISSAN Dizel        
NISSAN Benzinli                
OPEL                
PEUGEOT                
RENAULT                    
SEAT                
SKODA                
TOYOTA        
TOYOTA HİBRİT                
VW                
Tabloda bulunan periyodik bakım periyodları Euromaster tarafından tavsiye niteliğinde ve bilgi amaçlıdır. Aracınızda olası arızaların önüne geçmek için, yılda en az bir kez aracınızı kontrol ettirmenizi ve gerekirse etkisini yitiren veya aşınan parçaları araç üreticilerinin talimatları ve standartları doğrultusunda yenilenmesini tavsiye ederiz.
 

Periyodik araç bakımı yapılmazsa ne olur? 

Büyük bütçeler ayırarak aldığınız aracınızın periyodik bakımları yapılmadığı zaman bütçenize, sürüş güvenliği ve sürüş konforuna olumsuz etkileri vardır.

  • Periyodik araç bakımı yapılmayan aracın kullanım ömrü azalır.
  • Aracınızı oluşturan parçalar zamanla aşınacağı ve etkisini yitireceği için, ani araç arızası ve arızalara bağlı kaza riski artar. Bu da hem sizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atar.
  • Aracın performansı düşeceğinden yakıt tüketimi artar ve sürüş konforu azalır.

 

Siz de hemen size en yakın Euromaster Servis Noktası bilgilerine ulaşıp randevu alın, bu fırsatı kaçırmayın!

 

Periyodik araç bakımı fiyatları 

Periyodik araç bakımı fiyatları araç marka, model ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Araç bilgilerinizi girerek size en yakın Euromaster servis noktasına fiyat talebi göndermek için linke tıklayın.*Yeniden satış fiyatları Euromaster Servis Noktaları tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiginden, illere, Euromaster Servis Noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına, araç marka, model, üretim yılına göre farklılık gösterebilir. Periyodik araç bakımı için ilgili Euromaster Servis Noktasından en az 3 gün önce randevu almanızı tavsiye ederiz. Araç marka/model bilgilerinizi girerek size en yakın Euromaster Servis Noktasına fiyatlandırma talebi gönderin, uzmanlarımız sizi arasın. Fiyatlandırma talebi göndermek için linke tıklayın.