Ücretsiz Check-UP
Ücretsiz Check-UP
Ücretsiz Check-UP

Euromaster’dan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü ile aracınıza kusursuz bakım!

Bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmez. Binek, 4X4, kamyonet aracınıza ücretsiz 11 Nokta Kontrolü / Check-Up hizmeti Euromaster güvencesiyle!

 

11 Nokta Kontrolü nedir?

Euromaster'ın ücretsiz sunduğu 11 Nokta Kontrolü, aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan ücretsiz bir check-up hizmetidir. Euromaster'ın müşterilerine ücretsiz sunduğu bu hizmet sayesinde yola sorunsuz ve güvenle devam edersiniz.

 

11 Nokta Kontrolü; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsar.

 

Ücretsiz araç kontrolü hangi araçlara yapılır?

Binek araç, 4X4, kamyonet araçlarının ücretsiz kontrolünü EUROMASTER teknisyenleri güvencesinde yaptırabilirsiniz.

 

Aracınız trafiğe çıkmadan önce olmazsa olmaz 11 önemli noktasının kontrolünü kapsayan ücretsiz araç check-up'ı sayesinde aracınızın ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgilenmiş olacak ve aracınızın herhangi bir bakıma ihtiyacı olup olmadığını göreceksiniz. Bu sayede araç arızası ve kaza risklerini en aza indirerek hem kendinizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atmamış olacaksınız.

Ücretsiz check-up yaptırmak için ürün veya hizmet almak zorunlu mu?

EUROMASTER Servis Noktalarımızı ziyaret ettiğinizde bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmeksizin bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken, uzman personelimiz aracınızın 11 Nokta Kontrolü'nü gerçekleştirir ve aracınızın durumuyla ilgili sizi bilgilendirir. Bu hizmetin sonunda aracınızda bir arıza tespit edildiğinde, sadece onayınız olması durumunda bu arıza giderilir. 

Ücretsiz 11 Nokta Kontrolü yaptırmak için çok bekler miyim?

EUROMASTER Servis Noktalarımızda ücretsiz sunulan 11 Nokta Kontrolü, siz çayınızı içene kadar gerçekleştirilir.

 

Lastik değişim sezonlarında (yaz ve kış mevsim geçiş dönemleri) servis noktasının yoğun olma ve diğer müşterilerimizin işlemlerinin tamamlanması için sıra bekleme ihtimalinizi ortadan kaldırmak adına, gitmeden önce servis noktamızı arayarak randevu almanızı tavsiye ederiz.  

 

Yola çıkmadan önce aracınızın arıza yapmayacağından emin olmak için, sizi de servis noktalarımıza bekliyoruz…

 

EUROMASTER güvencesi altında aracınızın “Ücretsiz 11 Nokta Kontrolü”nü uzman teknisyenlerimizle güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz. Bu linke tıklayarak size en yakın Euromaster servis noktasını öğrenip, hemen bu hizmetten yararlanabilirsiniz.