Biz Kimiz

Michelin Grubu çatısı altında Avrupa'da 17 ülkede yaygın servis ağına sahip lastik ve araç bakım servisi Euromaster, Türkiye'de 140'a varan servis noktası ile hizmetinizde.

 

NE YAPIYORUZ?

EUROMASTER olarak, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

Tüm kurumsal müşterilerimize ve özel araç sahiplerine lastik ve araç bakım ve hizmetlerine yönelik profesyonel ve kapsamlı teklifler sunuyoruz. 


DEĞERLERİMİZ:

Yaptığımız her işte bizi ortak paydada birleştiren değer...
Güven; kadın ya da erkek olsun tüm müşterilerimiz için vazgeçilmez.


SÖZÜMÜZ:

Euromaster’da, sizin ve araçlarınızın hareketliliğini sürdürmenin önemini biliriz. Ve söz konusu lastik ve araç bakım çözümleri olduğunda, Euromaster’ın yöntemlerine inanırız:

  • Uzman çözümler
  • Dürüst tavsiyeler
  • Müşteri odaklı yaklaşım

Hızla ve güvenle yola devam etmenizi sağlarız.

Euromaster, güvenilir ellerde...


LASTİKLE İLİŞKİLİ SERVİSLER:

Lastik satışı (Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grup markaları başta olmak üzere tüm lastik markaları), sökme-takma, balans ayarı, rotasyon, lastik tamiri, nitrojen dolumu, ilave lastik garantisi, lastik saklama hizmeti (lastik oteli). Detaylı bilgi için linke tıklayın.


ÜCRETSİZ ARAÇ CHECK-UP'I: 

Euromaster servis noktalarında sunmuş olduğumuz ücretsiz check-up hizmeti, sürüş güvenliği için olmazsa olmaz; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, akü, sıvılar ( motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu) klima sistemi, ön düzen ve sileceklerin kontrolünü kapsar. Detaylı bilgi için linke tıklayın.
 

ARAÇ BAKIM SERVİSLERİ:

Aracınızın hafif bakımını kapsayan periyodik araç bakımı, fren sistemi kontrolü ve bakımı, motor yağı değişimi, silecek, klima sistemi, akü için Euromaster uzmanlarına güvenebilirsiniz. Güvenli ve konforlu sürüş için aracınızı ücretsiz kontrol ediyor, aracınızın ihtiyaçlarını OEM onaylı orijinal yedek parça ve ürünler kullanarak gideriyoruz.Üstelik sunduğumuz servis hizmetleri için işçilik ve yedek parçaya 1 yıl garanti veriyoruz.

Periyodik araç bakımı ile ilgili detaylı bilgi için linke tıklayın. 

Size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için linke tıklayın.