Biz Kimiz

Michelin Grubu'nun lastik ve araç bakım servisi Euromaster, 1965 yılından itibaren Avrupa'da çeşitli servis ağlarının Michelin tarafından aşamalı olarak satın alınmasıyla kuruldu. Avrupa'da 17 ülkede 2.400 servis noktasının yanında 2012 yılı Eylül ayından itibaren de Türkiye'de, 49 ilde 146 servis noktası ile hizmetinizde.

 

NE YAPIYORUZ?

EUROMASTER olarak sunduğumuz uygun fiyatlı ve kapsamlı çözümlerle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

Tüm müşterilerimize lastik ve araç bakım servislerine yönelik profesyonel ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. 


DEĞERLERİMİZ:

Yaptığımız her işte bizi ortak paydada birleştiren değer Güven;
Kadın ya da erkek olsun tüm müşterilerimiz için vazgeçilmez!


SÖZÜMÜZ:

Euromaster’da, sizin ve araçlarınızın hareketliliğini sürdürmenin önemini biliriz. Söz konusu lastik ve araç bakım çözümleri olduğunda, Euromaster’ın yöntemlerine inanırız:

  • Uzman çözümler
  • Dürüst tavsiyeler
  • Müşteri odaklı yaklaşım

Hızla ve güvenle yola devam etmenizi sağlarız.

Euromaster, güvenilir ellerde...


FİYAT POLİTİKAMIZ: SÜRPRİZLERE YER YOK!

Euromaster servis noktalarında ne ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz, aracınızın ihtiyacı olmayan herhangi bir ürün veya uygulama için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Uzmanlarımız, sadece ihtiyacınız olan ürün ve servislerin bütçesini önceden size onaylatarak işlemleri tamamlar.

Bunun yanında bağlı olduğumuz otomotiv sektöründeki kurallar gereği, nihai ürün ve hizmet fiyatları franchise servis noktalarımız tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiğinden, illere, Euromaster servis noktalarının satış ve fiyat belirleme politikaları ile araç marka, model ve motor yılına göre değişiklik gösterebilir. Ürün ve servis fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bu linke tıklayarak size en yakın Euromaster servis noktası ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.LASTİK VE ARAÇ BAKIM SERVİSLERİMİZ:

LASTİKLE İLİŞKİLİ SERVİSLER:

Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grup markaları başta olmak üzere, Hankook dahil tüm lastik markaları için; lastik satışı, lastik montajı, balans ayarı, rotasyon, ön düzen ayarı, lastik tamiri, nitrojen dolumu, ilave lastik garantisi, lastik saklama hizmeti (lastik oteli). Detaylı bilgi için linke tıklayın.

 

ÜCRETSİZ ARAÇ CHECK-UP'I: 

Euromaster servis noktalarında sunmuş olduğumuz ücretsiz check-up hizmeti, sürüş güvenliği için olmazsa olmaz; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, akü, sıvılar ( motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu) klima sistemi, ön düzen ve sileceklerin kontrolünü kapsar. Detaylı bilgi için linke tıklayın.
 

ARAÇ BAKIM SERVİSLERİ:

Aracınızın hafif bakımını kapsayan periyodik araç bakımı, fren sistemi kontrolü ve bakımı, motor yağı değişimi, silecek, klima sistemi, akü için Euromaster uzmanlarına güvenebilirsiniz. Güvenli ve konforlu sürüş için aracınızı ücretsiz kontrol ediyor, aracınızın ihtiyaçlarını OEM onaylı orijinal yedek parça ve ürünler kullanarak gideriyoruz. Üstelik sunduğumuz servis hizmetleri için işçilik ve yedek parçaya 1 yıl garanti veriyoruz.

Periyodik araç bakımı ile ilgili detaylı bilgi için linke tıklayın.

Size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için linke tıklayın.

 

EUROMASTER MÜŞTERİ HİZMETLERİ:

Lastik ve araç bakımı konusundaki sorularınız yanında, dilek ve şikayetleriniz için 0212 357 06 00 numaralı telefondan bize hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.