Lastik Oteli
Lastik Oteli
Lastik Oteli

Kış veya yaz lastiklerinizin saklanmasına mı ihtiyacınız var?

EUROMASTER size lastik saklama servisi konusunda ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor! 


Lastik oteli nedir?

Lastik oteli (Master Otel) kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir. 


Lastikler nasıl saklanır?

Lastik saklama koşulları için EUROMASTER en iyi depolama hizmetini garanti eder. Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. EUROMASTER lastik saklama hizmetini teknik gereksinimlere uygun bir binada sunar. 


Kış lastiklerinin saklama ömrü kaç yıldır?

Uygun koşullarda saklanmışsa tüm lastikler, üretim tarihinden itibaren 10 yıl süreyle kullanılabilir. Bu süreyi geçen lastikler fonksiyonlarını yitirmeye başlayacaktır. Fakat saklama koşullarına özen gösterilmediyse ve ağır koşullarda kullanıldıysa bu süre daha da kısa olacaktır.


Lastik oteli nerede bulunur?

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere EUROMASTER, “Master Otelleri” ile Türkiye’de pek çok noktaya ulaşabilecek şekilde yaygın olarak lastik saklama hizmeti vermektedir.

Size en yakın EUROMASTER servis noktasını öğrenmek için linke tıklayın.


Lastik oteli fiyatları:

EUROMASTER güvencesi altında araç lastiklerinizin saklanması ve bakım işlemlerini uzman teknisyenlerimizle güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Euromaster servis noktasından araç bakım hizmetleri, fiyatları ve kampanyalar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Lastik oteli veya lastik ve araç bakımı ile ilgili farklı konularda size en yakın EUROMASTER'dan fiyat teklifi almak için linke tıklayın.