Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.

 

Siz de kampanyaya katılan size en yakın Euromaster Servis Noktası'na ulaşıp detaylı bilgi alın bu fırsatı kaçırmayın.

 

Size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

 

 

 

BOSCH Aküleri aracınız için en doğru seçim

 

Elektrik/elektronik tabanlı sistemlerle donatılan modern araçlar, yüksek performanslı ve güvenilir enerji kaynağına gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle yüksek performanslı ve güvenilir enerji kaynağı, araçlar için artık zorunlu hale gelmiştir.

 

 

Bosch aküleri bu ihtiyacı karşılamak üzere ileri teknoloji standartlarında üretilmiştir. Binek, hafif ticari ve ağır vasıta akülerini içeren geniş ürün gamı ile Bosch aküleri, bakım gerektirmeyen ve orijinal donanım gerekliliklerinin fazlasını sunan teknolojisi ile tüm ihtiyaçlara güvenle hizmet verebiliyor.

 

 

Euromaster'da akünüzü ücretsiz test ettirebileceğinizi biliyor musunuz?

 

Aracın enerji kaynaklarından biri olan araç aküleri, her ne kadar yüksek performanslı enerji ihtiyacını karşılamak üzere ileri teknoloji ile üretilse de, düzenli bakım ve kontrol gerektirir. Aracınızın aküsü bitmeye yaklaştığında, genellikle size hiçbir uyarı sinyali vermeyeceğinden, akünüzü düzenli olarak kontrol ettirmediğinizde kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz de artar...

 

 

Kış aylarında soğuk havalarda araç kliması ve farlar daha uzun süre kullanıldığı için, ekstra güç harcanır ve çoğunlukla araç aküsüyle ilgili yaşanan sabahları aracı çalıştıramama gibi kötü sürprizler genellikle kış aylarında başımıza gelir. Bu yüzden, yılda en az bir kez akü testinin yapılması gerekir. Bu testi ücretsiz gerçekleştirmek için, sizi de size en yakın Euromaster Servis Noktası'na davet ediyoruz.

 

 

Siz de hemen bir Euromaster Servis Noktası’nı ziyaret edin, kötü sürprizlerle karşılaşma ve yolda kalma riskini en aza indirin...

 

 

Kampanya 15 Kasım 2017 - 15 Aralık 2017 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktaları'nda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, belirtilen fiyatlara işçilik ve KDV dahildir. Kampanyaya katılan size en yakın servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.