FREN SİSTEMİ SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIR

 

1 Temmuz - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Euromaster'larda fren hidroliği değişimi KDV dahil sadece 79TL! Siz de hemen bir Euromaster servis noktasını ziyaret edin, bu fırsattan yararlanın.

 

 

 

FREN HİDROLİK SIVISI NEDİR, NE İŞE YARAR?

 

Fren hidrolik sıvısı (fren hidrolik yağı olarak da bilinir), fren pedalına bastığınızda oluşan kuvvetin fren sistemine iletilmesini ve frenlemenin yapılmasını sağlayan sıvıdır.

 

FREN HİDROLİK SIVISI NE ZAMAN DEĞİŞMELİDİR?

 

Fren hidroliğinin kaynama noktası normalde 250°C'dir. Fakat yapısı gereği fren hidroliği zamanla havadan nem alarak etkisini yitiriri ve buna bağlı olarak kaynama sıcaklı düşer. Fren hidroliğinin kaynama sıcaklığı 200°C'ye geldiğinde daha akışkan hale gelerek etkisini yitirmeye başlar, 180°C'ye geldiğinde ise ani ve beklenmedik fren sistemi arızaları ve kaza riski artar. Euromaster servis noktalarımızda sunulan ücretsiz araç check-up'ı hizmeti sırasında fren hidroliği kaynama noktasını da ücretsiz test ediyor ve sizi bilgilendiriyoruz. 

 

Ani ve beklenmedik fren sistemi arızaları ile karşılaşmamak için siz de Euromaster'a gelin, ücretsiz araç check-up'ı ve fren hidroliği kampanyasından yararlanma fırsatını kaçırmayın. Sizi de kampanyaya katılan size en yakın servis noktamıza bekliyoruz. Kampanyaya katılan Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

 

 

*Kampanyalı fiyat 1 Temmuz - 30 Ağustos 2018 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında 4x4 ve hafif ticari araçlar için yapılacak fren hidroliği değişimlerinde geçerli olan tavsiye edilen fiyat olup, fren sistemininde bulunan diğer parçaların değişim bedeli kampanya kapsamı dışındadır. Belirtilen fiyata fren hidroliği, işçilik bedeli ve KDV dahildir.  Kampanya kapsamındaki fren hidroliği değişimi fiyatları Euromaster tarafından tavsiye niteliğinde ve sadece bilgi amaçlıdır. Fiyatlar ve hizmet bedelleri Euromaster servis noktaları tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiğinden, illere, Euromaster servis noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına, kullanılan fren hidroliği sıvısı ürününün markasına ve araç marka, model, üretim yılına göre farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi için siz de kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktası ile irtibata geçebilirsiniz. Kampanyaya katılan size en yakın servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.