25 Nisan - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Euromaster noktalarında yağ, polen, have filtresi değişimi ile motor yağı değişimi (Totalenergies ya da Elf ürünleri ile) 499 TL'den başlayan fiyatlarla!

Aracınızın marka ve model bilgilerinizi girerek kampanyaya katılan  Euromaster servis noktasına fiyat talebi göndermek için linke tıklayın.

Size en yakın kampanyaya katılan Euromaster noktasını görmek için tıklayın.
Kampanya 25 Nisan – 31Mayıs 2022 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında geçerlidir. Kampanya uyarınca binek, 4x4 ve hafif ticari araçlar için Kampanya’ya katılan Euromaster servis noktalarında Totalenergies ürünleri ile yapılacak periyodik araç bakım hizmetlerini kapsar. Belirtilen fiyat Fiat Egea 1.3 Multijet 95 HP Euro 5 Motor, Audi A3 1.6 TDI (116 HP)  (2016-2020) (DDYA), Ford Focus 1.5 TDCI 120 HP, Renault Megane Sedan Touch 1.5 DCI EDC 110,Skoda Octavia 1.6 TDI (2012-20) ve Volkswagen Passat 1.6 TDI 120 HP model araçlar için Euromaster Lastik ve Servis LTD. ŞTİ. tarafından tavsiye niteliğinde ve bilgi amaçlı olup Euromaster Servis Noktası kendi servis ücretlerini dilediği gibi belirlemekte serbesttir. Bu sebeple yeniden satış fiyatları, illere, Euromaster Servis Noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına, araç marka, model, üretim yılına göre farklılık gösterebilir. Periyodik araç bakımı hizmeti kapsamında yağ, hava, polen filtreleri değişimi, Totalenergies markalı motor yağı ile motor yağı değişimi ve ücretsiz 11 nokta bakımı istisnasız her araç için yapılması gereken işlemlerdir. Araç bakımı için ilgili Euromaster Servis Noktasından en az 3 gün önce randevu almanızı tavsiye ederiz.