15 Haziran - 15 Temmuz 2021 tarihleri arasında Euromaster'larda klima gazı dolumu binek araçlar için KDV dahil sadece 99TL!

Siz de hemen bir Euromaster servis noktasını ziyaret edin, bu fırsattan yararlanın. Kampanyaya dahil olan size en yakın Euromaster servis noktalarına ulaşmak için bu linke tıklayın.
 

Araç klima bakımı

Aracınızın kliması, özellikle mevsim geçişlerinde düzenli olarak kontrol gerektiren strandart bir donanımdır. Araç klima bakımı sırasında gerekirse; polen filtresi değişimi, klima gazı dolumu, klima gazı kaçak tespiti, klima bakteri temizliği, klima kompresörü ve klima termostatının bakımları yapılır.

 

Klima gazı dolumu ne sıklıkta yapılır?

Araç klima sistemi her sene düzenli olarak kontrol edilmelidir ve en az iki yılda bir de klima gazının yeniden doldurulması gerekir.

 

Düzgün çalışmayan ve bakımı yapılmamış klima sisteminin zararları nelerdir?

Düzgün çalışmayan klima sistemi aracın motorunu zorlayarak yakıt tüketimini artırır ve sürüş konforunu azaltır. Araç klima sistemindeki filtrelerde zamanla küf ve bakteri oluşabileceğinden, araç içinde kötü kokular oluşabileceği gibi, sağlığı da olumsuz etkileleyebilir.


Ücretsiz klima sistemi kontrolü ve klima gazı dolumu kampanyamızdan yararlanmak için sizi de size en yakın Euromaster'a bekliyoruz. Kampanyaya dahil olan size en yakın Euromaster servis noktasına ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

Klima Gazı Dolumu Kampanyası

Klima gazı dolumu kampanya detayları:

Klima gazı dolumu kampanyası 15 Haziran - 15 Temmuz 2021 tarihleri arasında sadece R134a gazı için kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında geçerli olup, Euromaster servis noktalarının stokları ile sınırlıdır. Belirtilen kampanyalı fiyata KDV dahil olup, polen filtresi ve polen filtresi değiştirme ücreti dahil değildir. Kampanya kapsamında verilecek olan bu avantajlı hizmet sadece binek araçlar için geçerli olup, 4x4 ve SUV, hafif ticari ve ağır vasıtalar için geçerli değildir. Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.