Euromaster'dan Mobil 1 yağ değişiminde 70 TL indirim fırsatı!

Değerli müşterimiz, kampanyamız sona ermiştir. İlginiz için teşekkür eder, güvenli sürüşler dileriz.

Mobil 1 Motor Yağı Değişimi Kampanyası Detayları

20 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında yağ değişimi hizmeti KDV dahil 70 TL indirimli. Siz de hemen bir Euromaster servis noktasını ziyaret edin, bu fırsattan yararlanın.

Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için linke tıklayın.

Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktasından randevu alarak 70 TL indirim fırsatından yararlanmak için linke tıklayın.

Aracınızın marka ve modelini girerek size en yakın Euromaster servis noktasından fiyat teklifi almak için linke tıklayın.


Yağ Değişimi Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?


Motorunuzu korumak, uzun ömürlü olmasını sağlamak ve yakıt tasarrufu için aracınızın motor yağını düzenli olarak kontrol ettirmenizi, yılda en az bir kez motor yağı ve yağ filtresinin yenilenmesini tavsiye ederiz. Euromaster servis noktalarında uzmanlarımız, aracınız için en doğru motor yağı ve yağ filtresi seçimi konusunda size yardımcı olurlar. Siz de yağ bakımını Euromaster uzmanlarının profesyonel ellerine emanet edin, rahat edin! Kampanyaya katılan Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak ve detaylı bilgi almak için linke tıklayın.


Euromaster Yağ Değişimi Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanya 20 Mayıs - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarından, Mobil 1 markalı motor yağı ile yağ filtresi ve işçilik için yapılan motor yağı bakımı işlemi için geçerli olup, tek başına motor yağı satışında geçerli degildir. Belirtilen 70 TL indirimli fiyata KDV dahildir. Motor yağı bakım fiyatları Euromaster Servis Noktaları tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiginden, illere, Euromaster Servis Noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Kampanya Euromaster servis noktalarının stoklarıyla sınırlıdır. Kampanya detayları ile kampanyaya katılan Euromaster servis noktaları bilgilerine ulaşmak için lütfen linke tıklayın.