MOBİL1 GÜVENCESİ İLE CEP DOSTU PERİYODİK BAKIM EUROMASTER'DA!

Değerli müşterimiz, kampanyamız sona ermiştir. İlginiz için teşekkür eder, yeni kampanyalarda tekrar görüşmeyi temenni ederiz.


15 Eylül - 15 Ekim 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Euromaster'larda periyodik bakım KDV dahil 349 TL'den başlayan fiyatlarla!

Kampanyada belirtilen fiyat  RENAULT Clio 1.5 DCI 2016 model araçlar için geçerli olup, periyodik araç bakımı hizmeti kapsamında yağ, hava, polen filtreleri ile Mobil 1 marka motor yağı değişimi, fren sistemi kontrolü ve genel araç check-up'ı yapılmaktadır. Siz de hemen aracınızın marka ve modelini belirterek kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktasından fiyat teklifi alın, bu fırsatı kaçırmayın! 

Aracınızın marka ve modelini girerek kampanyaya katılan size en yakın Euromaster'dan fiyat teklifi almak için bu linke tıklayın. 

Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktasına ulaşmak için bu linke tıklayın.

 


Kampanya 15 Eylül – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında geçerlidir. Kampanya uyarınca binek, 4x4 ve hafif ticari araçlar için Kampanya’ya katılan Euromaster servis noktalarında Mobil1 ürünleri ile yapılacak periyodik araç bakım hizmetlerini kapsar. Belirtilen fiyat en alt segment araçlardan RENAULT Clio 1.5 DCI 2016 model araçlar için Euromaster Lastik ve Servis LTD. ŞTİ. tarafından tavsiye niteliginde ve bilgi amaçlı olup Euromaster Servis Noktası kendi servis ücretlerini dilediği gibi belirlemekte serbesttir . Bu sebeple yeniden satış fiyatları, illere, Euromaster Servis Noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına, araç marka, model, üretim yılına göre farklılık gösterebilir. Periyodik araç bakımı hizmeti kapsamında yağ, hava, polen filtreleri degişimi, Mobil 1 markalı motor yağı ile motor yağı degişimi, fren sistemi kontrolü ve genel araç check-up'ı istisnasız her araç için yapılması gereken işlemlerdir. Periyodik araç bakımı için ilgili Euromaster Servis Noktasından en az 3 gün önce randevu almanızı tavsiye ederiz. Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktasından randevu olmak için bu linke tıklayın.