KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

1 - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Euromaster'larda  klima gazı dolumu KDV dahil sadece 79TL! Siz de hemen bir Euromaster servis noktasını ziyaret edin, bu fırsattan yararlanın.

 

 

Araç klima bakımı

 

Aracınızın kliması, özellikle mevsim geçişlerinde düzenli olarak kontrol gerektiren strandart bir donanımdır. Araç klima bakımı sırasında gerekirse; polen filtresi değişimi, klima gazı dolumu, klima gazı kaçak tespiti, klima bakteri temizliği, klima kompresörü ve klima termostatının bakımları yapılır.

 

Araç klimasının görevi

 

  • Yolcu kabinindeki ısıyı istenilen seviyede sabit tutar

 

  • Havanın nemini azaltır

 

  • Toz ve kirleri filtreler

 

  • Araç kliması sürüş konforunu artırarak, sürüş esnasında dikkatin dağılmasını engeller

 

 

Klima gazı dolumu ne sıklıkta yapılır?

 

Araç klima sistemi her sene düzenli olarak kontrol edilmelidir ve en az iki yılda bir de klima gazının yeniden doldurulması gerekir.

 

Düzgün çalışmayan ve bakımı yapılmamış klima sisteminin zararları nelerdir?

 

Düzgün çalışmayan klima sistemi aracın motorunu zorlayarak yakıt tüketimini artırır ve sürüş konforunu azaltır. Araç klima sistemindeki filtrelerde zamanla küf ve bakteri oluşabileceğinden, araç içinde kötü kokular oluşabileceği gibi, sağlığı da olumsuz etkileleyebilir.

 

Kampanya Detayları:

Klima gazı dolumu kampanyası 1 - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında geçerli olup, Euromaster servis noktalarının stokları ile sınırlıdır. Belirtilen kampanyalı fiyata KDV dahil olup, polen filtresi ve polen filtresi değiştirme ücreti dahil değildir. Euromaster servis noktalarında orijinal yedek parça, OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) onaylı ürünler kullanılmaktadır. Kampanya kapsamında verilecek olan bu avantajlı hizmet sadece binek, 4x4 ve SUV araçlar için geçerli olup, hafif ticari ve ağır vasıtalar için geçerli değildir. Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.