EUROMASTER’DAN 70 TL İNDİRİMLE YAĞ DEĞİŞİMİ FIRSATI!

EUROMASTER’DAN 70 TL İNDİRİMLE YAĞ DEĞİŞİMİ FIRSATI!
Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 48 ilinde 140 servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, 20 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Mobil 1 motor yağı, yağ filtresi, işçilik dahil yağ değişimi paketinde geçerli 70 TL indirim fırsatı sunuyor.

Kaliteli ve müşteri odaklı servis ilkesini benimseyen lastik ve araç bakım uzmanı Euromaster, yine çok avantajlı bir kampanyayla otomobil severlerle buluşuyor. 20 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında sürücüler, Mobil 1 motor yağı, yağ filtresi, işçilikten oluşan yağ değişim paketinde KDV dahil 70TL indirim fırsatından faydalanabiliyor.

Ücretsiz araç check-up'ı fırsatı

Tüm bunların yanında ücretsiz araç check-up’ı imkanı da sunan Euromaster servis noktaları müşterilerinin yola güvenle devam etmesini hedefliyor. Lastik ve araç bakımı konusunda uzman Euromaster servis çalışanları, otomobil sahiplerinin araçları için en uygun Mobil 1 motor yağını seçmesine de yardımcı olurken, motor yağının düzenli olarak kontrol edilmesini ve yılda en az bir kez motor yağı ile birlikte yağ filtresinin de değiştirilmesini öneriyorlar.

Yağ değişiminin faydaları

Motor yağı, motordaki tüm hareketli parçaları bir kalkan gibi korurken, sürtünme ve aşınmayı azaltıyor. Ayrıca motorun aşırı ısınmasını önlerken, kirlilik oluşumunu ve sızdırma problemlerini kontrol altında tutuyor. Kullanım süresi, sürüş koşulları ve katedilen kilometreye bağlı olarak zamanla etkisini yitiren motor yağı için uzmanlar, yılda en az bir kez yağ değişimini öneriyor. Doğru periyotlarla gerçekleştirilen yağ değişimi sayesinde motorun ömrü uzarken, önemli anlamda yakıt tasarrufu da sağlanıyor.

Aracının motor performansını korumak için, kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında 20 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacak her şey dahil yağ bakımı kampanyasından faydalanmak isteyen sürücüler, kampanya detayları ile kampanyaya katılan servis noktalarının bilgilerine Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşabilirken, online randevu alarak servise gideceği günü kolayca belirleyebiliyor.