EUROMASTER VE ALD AUTOMOTİVE LASTİK OPERASYONLARININ YÖNETİMİ KONUSUNDA ANLAŞMA İMZALADI

EUROMASTER VE ALD AUTOMOTİVE LASTİK OPERASYONLARININ YÖNETİMİ KONUSUNDA ANLAŞMA İMZALADI
Michelin Grubu’nun, Türkiye’de 46 şehirde ve 136 noktada hizmet veren profesyonel servis ağı Euromaster ile uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti konusunda uzman ALD Automotive Türkiye lastik operasyonu konusunda anlaşma imzaladı. İşbirliği kapsamında ALD Automotive Türkiye filosundaki araçların lastiklerinin değişimi, saklanması, lastik kondisyonunun  (diş derinliği, ölçüleri) ölçümlenmesi ve raporlanması Euromaster tarafından gerçekleştirilecek. Ayrıca araçların lastikleriyle ilgili bilgilere kolayca erişim sağlanabilecek.


Euromaster olarak hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını ve çözüm odaklı iş modeli sayesinde filoların öncelikli tercihi olduklarını belirten Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, “Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de büyük filo şirketlerinin servis ortağıyız. Euromaster servis noktalarımızın sunduğu servis kalitesi, teknik alt yapımız ve dijitalleşme sürecini tamamlamış olmamız, bize filo yönetimi konusunda büyük avantaj sağlıyor.  Bu kapsamda tüm Euromaster çalışanları ve franchiseeleri adına ALD Automotive’i de müşterilerimiz arasında görmekten oldukça memnun olduğumuzu söyleyebilirim” dedi.


ALD Automotive Türkiye CEO’su Timur Kaçar ise 14 yılı aşkın süredir operasyonel kiralama sektörünün lider markalarından biri olduklarını belirterek şunları söyledi: “Sektördeki başarımızda yüksek hizmet kalitemizin yanı sıra müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmamız büyük rol oynuyor.  Müşterimizin, kiralama deneyimini mükemmelleştirmek amacı ile süreçlerimizde sürdürülebilir gelişme sağlayacak yeni işbirlikleri yapıyoruz. Global çözüm ortağımız Euromaster ile yaptığımız bu işbirliğiyle de, müşterilerimizin lastik operasyonlarını daha konforlu, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca filomuzdaki her bir aracın lastik durumunu müşterilerimize raporlayabileceğimiz için sürüş güvenliğini  etkileyebilecek lastik kaynaklı olası olumsuz koşulları henüz oluşmadan bertaraf edebileceğiz.”