SERİNLETEN YAZ FIRSATLARI EUROMASTER’DA

SERİNLETEN YAZ FIRSATLARI EUROMASTER’DA
Kaliteli ve müşteri odaklı servis anlayışıyla Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’de 46 ilde 140 servis noktasıyla lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster’larda serinleten yaz fırsatları başladı. 10 Haziran – 12 Temmuz 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında klima gazı dolumu KDV dahil sadece 99 TL’ye gerçekleştiriliyor.

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 46 ilde 140  servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yaz döneminde de avantajlı kampanyalara imza atarak otomobil severleri mutlu etmeye devam ediyor. Kampanyaya katılan Euromaster’larda klima gazı dolumu işlemi 12 Temmuz 2019 tarihine kadar KDV dahil sadece 99 TL’ye gerçekleştiriliyor. Üstelik ücretsiz araç check-up’ı da sunan Euromaster servis noktalarında, aracın diğer bakım ve kontrollerini yaptırma imkanı bulan Euromaster müşterileri yola güvenle devam ediyor.

Sürüş konforu ve yakıt tasarrufu için şart!
Yaz sıcaklarında sürüş konforunun olmazsa olmazı olan araç kliması, düzgün çalışmadığında araç motorunu zorlayacağından yakıt tüketimini de artırıyor. Sağlıklı çalışan bir klima sistemi, sürüş konforu ve yakıt tasarrufuna katkıda bulunmanın yanında, sahip olduğu filtreler sayesinde kir, polen ve tozların dışarıda kalmasını sağlar, araç kabinindeki sıcaklığı sabit tutar ve havadaki nem oranını düşürür. Sürüş konforu ve yakıt tasarrufu için her yıl polen filtresi değişimini ve iki yılda bir de klima gazı dolumunu tavsiye eden Euromaster uzmanları, ücretsiz araç check-up’ı ve klima gazı dolumu işlemi için tüm sürücüleri kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarına davet ediyor. Kampanyadan faydalanıp yola güvenle devam etmek isteyen sürücüler klima gazı dolumu kampanya detayları ile kampanyaya katılan servis noktalarının bilgilerine, Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor.