Basında Yer Alan Haberlerimiz

07/11/2018 Euromaster’dan Hankook Lastik Alana Yakıt Hediyesi! Detaylar
Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Kasım ayı boyunca geçerli olacak yepyeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor.

Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Kasım ayı boyunca geçerli olacak yepyeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor. Euromaster’ın kışa hazırlık için özel olarak devreye aldığı kampanya kapsamında, 16 inç ve üzeri boyutlarda 4 adet binek Hankook lastiği alan sürücülere, Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli 150 TL’lik Shell yakıt kartı hediye ediliyor.

 

 

Sunduğu profesyonel ve müşteri odaklı hizmetlerle müşterilerine “Oh be servis varmış” dedirten Euromaster,  kış aylarına hazırlık için yepyeni bir kampanyayı devreye alıyor.  30 Kasım tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında,  binek Hankook lastiklerinden tek seferde 4 adet alan Euromaster müşterilerine, Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli 150 TL’lik Shell yakıt kartı hediye ediliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen sürücüler, kampanya detayları ile kampanyaya katılan kendilerine en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine, Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor.

 

 

Üst düzey güvenlik

 

Hankook’un tüm modellerinde kullanılan “Kontrol Teknolojisi” sürücü, otomobil ve yol arasındaki etkileşimin sürüş süresince lastikler tarafından mümkün olan en iyi biçimde kontrol edilmesini sağlamayı ifade ediyor. Kontrol Teknolojisi, sürücüye güvenlik, sürüş karakteristikleri, konfor ve çevresel uyumluluk açılarından en yeni Hankook lastik teknolojisinin faydalarını sağlamak için geliştirilmiştir.

 

 

Premium lastik üreticisi Hankook, oldukça geniş kış lastikleri ürün yelpazesi ve her mevsimde kullanılabilen lastik seçenekleriyle, son kullanıcıya kış şartlarında da her zaman, yüksek performansla birlikte maksimum güvenlik sunuyor.

25/09/2018 Euromaster’dan Orijinal Ekipman Kalitesinde Detaylar
Periyodik Araç Bakım Fırsatı!

Türkiye’de 51 ilde yaklaşık 200 servis noktası ile hizmet veren Euromaster, orijinal ekipman onaylı periyodik araç bakımı kampanyası başlattı.  15 Eylül - 15 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, marka ve model farkı gözetmeksizin, 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi de veren Euromaster’ın Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “Her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de aracınıza ve bütçenize zarar vermemiş olursunuz” açıklamasında bulundu.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 51 ilde yaklaşık 200 servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, avantajlı periyodik araç bakımı kampanyası başlattı. 15 Eylül – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Euromaster, marka ve model farkı gözetmeksizin 1 yıl da yedek parça ve işçilik garantisi de veriyor. Euromaster'ın orijinal ekipman kalitesinde son teknoloji Bosch yedek parça güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında kaliteli işçilik ile gerçekleştiriliyor. Hizmet kapsamında motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, fren sistemi kontrolü dahil her türlü bakım yapılıyor. Üstelik araca yapılan genel check-up hizmeti de ücretsiz sunuluyor.

 

Bakım, kaza riskini azaltır, aracın ömrünü uzatır!

 

Araçlar, her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracı oluşturan parçaların da bir ömrü olduğuna dikkat çeken Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “Araçların üretiminde kullanılan parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızda bu tür sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir” dedi. Beklenmedik arıza ve kaza riskinin, bakımı ve kontrolleri düzenli yapılmayan araçlarda oldukça yüksek olduğunu vurgulayan Durusu, konuşmasına şöyle devam etti: “Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini de azaltır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de bütçenize zarar vermemiş olursunuz.”

05/09/2018 Euromaster’dan Fark Yaratan Ücretsiz Check-Up Hizmeti! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, otomobillerin en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterilerine ücretsiz olarak sunarak yine farkını ortaya koyuyor.

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, otomobillerin en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterilerine ücretsiz olarak sunarak yine farkını ortaya koyuyor. Lastikler, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, motor yağı, filtreler, klima, ön düzen ayarı, farlar ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsayan check-up hizmeti sayesinde otomobillerde arıza olasılığı ve kaza riskleri en aza indiriliyor.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, servis noktalarına gelen araçların önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterlerine ücretsiz sunarak önemli bir adım atıyor. Lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen ayarı, silecekler, filtreler ve birçok serviste sunulmayan fren hidroliği ile akünün  ücretsiz kontrolünü kapsayan check-up hizmeti, otomobillerdeki olası arızaları ve kaza risklerini en aza indiriyor. Üstelik ücretsiz check-up yaptırmak için Euromaster’dan herhangi bir ürün veya hizmet alma şartı da aranmıyor; check-up sonrasında ortaya çıkan arızalar, müşterinin onayının alınması durumunda gideriliyor.  

 

 

Kapsamlı Araç Check-Up’ı Neden Önemli?

 

Yeni nesil otomobiller, her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır ve araç üretiminde kullanılan orijinal parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka ve modeli ne olursa olsun her otomobil, düzenli kontrol ve bakıma ihtiyaç duyar. Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa, otomobilin vereceği tepkilerden de bir sorun olduğu anlaşılabileceği gibi, beklenmedik arıza ve kaza riski yükselir. Tüm bunların yanında düzenli kontrol ve  bakımlar, beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, otomobillerin sağlıklı ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlayarak yakıt tüketiminin azaltılmasına da yardımcı olur. 

 

 

Arıza ve kaza riskini en aza indiriyor!

Otomobil kullanıcılarının yola sorunsuz ve güvenle devam etmesi için çalışan Euromaster’ın sunduğu ücretsiz araç check-up’ı hizmeti, beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracın daha etkin bir şekilde çalışmasını sağlayarak, yakıt tüketiminin azaltılmasına yardımcı oluyor. Euromaster’ın profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımı ile araç bakımlarını ihmal etmeyen Euromaster müşterileri,  hem yola güvenle devam ediyor, hem de bütçelerine zarar vermemiş oluyor.

01/08/2018 Euromaster Güvenli Sürüş İçin Nitrojeni Öneriyor! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, otomobil sahiplerinin güvenli sürüş gerçekleştirmesi için lastiklerde nitrojen gazı kullanımını öneriyor. Hızlı, kaliteli ve güvenilir servis anlayışıyla ön plana çıkan Euromaster, lastikte doğru basınç değerinin hayati önem taşıdığına da dikkat çekiyor.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, otomobil sahiplerinin güvenli sürüş gerçekleştirmesi için lastiklerde nitrojen gazı kullanımını öneriyor. Hızlı, kaliteli ve güvenilir servis anlayışıyla ön plana çıkan Euromaster, lastikte doğru basınç değerinin hayati önem taşıdığına da dikkat çekiyor.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, sürücülerin güvenli sürüş gerçekleştirmesi için, lastiklerde nitrojen dolumunu öneriyor. Hareketsiz bir gaz olan nitrojen, tozdan, yağdan ve nemden etkilenmezken, havadan daha sabit bir gaz olduğu için basınç kaybını da azaltıyor. Nitrojen gazıyla şişirilen bir lastiğin inmesi, hava ile yapılan şişirmeye göre 4 kat daha yavaş oluyor. Bu sayede hava ile şişirilmiş lastiklere oranla daha güvenli, daha uzun ömürlü ve çevre dostu olan nitrojen gazı, havayla şişirilmiş bir lastiğe göre çok daha yavaş inerek yuvarlanma direncinin artmasını önlüyor ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Öte yandan nitrojen gazı, lastik basınç değerini uzun süre sabit tutarak lastiklerin erken aşınma riskini de en aza indirgiyor. Bu da tıpkı lastikler gibi, jantların ve yürüyen aksamın da daha uzun süre korunduğu anlamına geliyor. Üstelik nitrojen gazı ile şişirilmiş lastikler, araçlardaki yakıt tüketimini azaltarak sera etkisi yaratan gazların emisyonunu düşürüyor ve çevreyi koruyor.

 

 

Lastikte doğru basınç hayat kurtarıyor

 

Araç lastikleri, sürücü ve yolculara maksimum performans ve fayda sağlayacak şekilde en son teknolojiyle üretilse de, bu faydayı sağlamak için araç üreticilerinin tavsiye ettiği uygun ebatlarda doğru lastik seçimi ve doğru basınç değerlerini kullanmak gerekiyor. En son teknolojiyle üretilmiş en kaliteli lastik dahi, araç üreticilerinin tavsiye ettiği doğru basınç değerlerine sahip değilse yeteri kadar fayda sağlayamadığı gibi sürüş güvenliğini de tehlikeye atıyor.

 

 

Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu ise konuyla ilgili olarak “Michelin Türkiye'nin 2018 yılında  6 il, 15 noktada gerçekleştirdiği "Michelin Doğru Hava Basıncı" etkinliklerinde yaptığı lastik basıncı kontrolüne göre, kontrol edilen araçların yüzde 34'ünün tehlikeli seviyede lastik basıncı ile yola çıktığı tespit edildi. Biz Euromaster olarak sürüş güvenliği, yakıt tasarrufu ve lastikten optimum fayda sağlamak adına sürücülere lastik basıncını düzenli kontrol ettirmelerini ve daha uzun süre doğru basınçla ilerlemek için lastiklerini nitrojen gazıyla şişirtmelerini öneriyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

23/07/2018 Euromaster, Müşteri Memnuniyetinde Yüzde 99’luk Oranı Yakaladı! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Türkiye’nin dört bir yanından müşterileri ile gerçekleştirilen online müşteri memnuniyeti anketi sonuçlarını açıkladı.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Türkiye’nin dört bir yanından müşterileri ile gerçekleştirilen online müşteri memnuniyeti anketi sonuçlarını açıkladı. Uzmanlık, dürüstük ve müşteri odaklı yaklaşım ilkeleriyle hareket eden Euromaster servis noktalarının, Haziran sonu itibarıyla müşteri memnuniyet oranı yüzde 99 oldu. Euromaster müşterileri en çok profesyonel servis, güler yüzlü hizmet ve detaylı bilgilendirmeden memnun.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Haziran 2018’de yüzde 99’luk müşteri memnuniyet oranı ile servis ve hizmet kalitesini kanıtladı. Türkiye’nin dört bir yanından Euromaster müşterileri ile gerçekleştirilen online anket sonuçlarına göre Euromaster müşterileri en çok profesyonel servis, güler yüzlü hizmet ve detaylı bilgilendirme hizmetlerinden memnun kaldı.

 

 

Hizmet bedeli memnuniyet oranı da yüzde 99!

 

Ankete katılan müşterilere yöneltilen “Euromaster ekibinin yaklaşımından memnun kaldınız mı?” sorusuna müşterilerin yüzde 98’i çok memnun kaldıklarını belirtirken, “Sunulan servisten ne kadar memnun kaldınız?” sorusunda ise Euromaster yine yüzde 99 memnuniyet oranına ulaştı. Euromester müşterileri, hizmet sonrası faturalandırma bölümü konusunda da fikirlerini belirtti. Bu kısımda ise müşterilerin yüzde 99’u aldıkları hizmetin bedelinden ve faturadaki detaylı açıklamalardan memnun kaldıklarını söyledi. Ankete katılanlara yöneltilen “Euromaster servis noktası ziyaretinizi tümüyle değerlendirdiğinizde ne kadar memnun kaldınız?” sorusuna ise her 100 katılımcıdan 99’u memnun kaldığını dile getirdi.

 

 

“Hedef yüzde 100 Memnuniyet”

 

Euromaster’ın müşteri memnuniyeti sonuçlarını değerlendiren Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu; “Euromaster ailesi olarak, sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşım ilkemiz dahilinde yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Bizden ürün ve hizmet alan tüm müşterilerimizin bize güvenmesi ve yola güvenle devam etmesi bizim için oldukça önemli. Perakende müşterilerimizin yanında birçok yeni tedarikçi ve araç filoları gibi kurumsal müşteriler de bizimle çalışmak istiyor. Ayrıca bugün birçok yatırımcının da Euromaster’a güvenmesi ve ağımıza katılmak istemesi markamızın geleceği için oldukça olumlu bir sonuç. Tüm bunlar bize Euromaster’ın Türkiye pazarında güvenilir bir iş ortağı olduğunu gösteriyor.” dedi.

06/06/2018 Euromaster'dan Nefes Aldıran Yaz Kampanyası! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, klima gazı dolumu kampanyasıyla otomobil sahiplerine rahat bir nefes aldıracak yeni bir kampanyaya daha imza atıyor.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, klima gazı dolumu kampanyasıyla otomobil sahiplerine rahat bir nefes aldıracak yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Hızlı, kaliteli ve güvenilir servis anlayışıyla ön plana çıkan Euromaster'da, 30 Haziran tarihine kadar KDV dahil sadece 79 TL'ye klima gazı dolumu fırsatı sunuluyor. Euromaster uzmanları, her yıl polen filtresi değişimini ve 2 yılda bir de klima gazı dolumunu, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu için öneriyorlar.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yaz döneminde de avantajlı kampanyalara imza atarak otomobil severleri mutlu etmeye devam ediyor. Klima gazı dolumu işlemi, 30 Haziran tarihine kadar kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında KDV dahil sadece 79 TL’ye gerçekleştiriliyor. Üstelik Euromaster servis noktalarında klima sisteminin diğer gerekli bakım ve kontrolleri de yapılarak, polen filtresi değişimi, klima gazı kaçak tespiti, bakteri temizliği, klima kompresörü ve termostat bakımı gibi hizmetler de sunuluyor. Euromaster uzmanları, her yıl polen filtresi değişimini ve 2 yılda bir de klima gazı dolumunu, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu için öneriyorlar.

 

 

Klima sistemi bakımının faydaları saymakla bitmiyor

 

İyi bakılan bir klima sistemi, sıcak havalarda sürüş konforunu ve güvenliğini pozitif yönde etkileyerek sürüş kalitesine önemli şekilde katkıda bulunur. Sağlıklı çalışan bir klima sistemi, sahip olduğu filtreler sayesinde dışarıdaki kir ve tozların otomobilin yaşam alanına dahil olmasına engel olurken, içerideki havayı sabit tutar ve nem seviyesini düşürür. Öte yandan bakımsız bir klima sistemi, zamanla biriken bakteriler sebebiyle sağlığı olumsuz etkileme riski taşırken, otomobilin motorunu zorlayarak yakıt tüketimini önemli oranda artırır.

08/05/2018 Euromaster’da Her Şey Dahil Yağ Değişimi Fırsatı! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak her şey dahil yağ değişimi kampanyasıyla otomobil sahiplerinin yine yüzünü güldürüyor.

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Mayıs ayı boyunca geçerli olacak her şey dahil yağ değişimi kampanyasıyla otomobil sahiplerinin yine yüzünü güldürüyor. Güvenilir, kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla dikkat çeken Euromaster servislerinde 1 Mayıs 2018 tarihinden, 31 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında sürücüler, Mobil 1 motor yağı, yağ filtresi, işçilik ve KDV dahil yağ bakım paketinden 189 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yine çok avantajlı bir kampanyayla otomobil severlerle buluşuyor. Mayıs ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında sürücüler, Mobil 1 motor yağı, yağ filtresi, işçilik ve KDV dahil 189 TL’den başlayan fiyatlarla yağ bakımı kampanyasından faydalanabiliyor.

 

Ücretsiz araç check-up’ı  imkânı da sunan Euromaster servis noktalarında, konusunda uzman servis çalışanları, otomobil sahiplerinin araçları için uygun motor yağını seçmesine de yardımcı oluyor. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir motor için uzmanlar, motor yağının düzenli olarak kontrol edilmesini ve yılda en az bir kere motor yağı ile birlikte yağ filtresinin de değiştirilmesini öneriyorlar.

 

Sağlıklı motor için yılda 1 değişim şart

 

Motor yağı, motordaki tüm hareketli parçaları bir kalkan gibi korurken, sürtünme ve aşınmayı azaltıyor. Ayrıca motorun aşırı ısınmasını önlerken, kirlilik oluşumunu ve sızdırma problemlerini kontrol altında tutuyor. Kullanım aralığı, sürüş koşulları ve katedilen kilometreye bağlı olarak zamanla etkisini yitiren motor yağı için uzmanlar, yılda en az bir kez yağ değişimini öneriyor. Doğru aralıklarla gerçekleştirilen yağ değişimi sayesinde motorun ömrü uzarken önemli anlamda yakıt tasarrufu da sağlanıyor. Aracının motor performansını korumak için, kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarında Mayıs ayı boyunca geçerli olacak her şey dahil yağ bakımı kampanyasından faydalanmak isteyen sürücüler, kampanya detayları ile kampanyaya katılan servis noktalarının bilgilerine Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor.

01/04/2018 Euromaster’dan Lastik Alana Yakıt Hediyesi! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Nisan ayı boyunca geçerli olacak yepyeni bir Michelin lastik kampanyasını devreye alıyor. Euromaster’ın Multinet işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, seçili MICHELIN Primacy 4 veya MICHELIN Primacy 3 lastiklerden tek seferde 4 adet alan sürücülere, Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli 50 TL’lik Shell yakıt kartı hediye ediliyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktasıyla profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Nisan ayı boyunca geçerli olacak yepyeni bir Michelin lastik kampanyasını devreye alıyor. Euromaster’ın Multinet işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, seçili MICHELIN Primacy 4 veya MICHELIN Primacy 3 lastiklerden tek seferde 4 adet alan sürücülere, Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli 50 TL’lik Shell yakıt kartı hediye ediliyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında sunduğu profesyonel ve müşteri odaklı hizmetlerle müşterilerine “Oh be servis varmış” dedirten Euromaster,  ilkbaharda yepyeni bir kampanyayı devreye alıyor. 1-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, MICHELIN Primacy 3 205/55 R16 91V, MICHELIN Primacy 4  205/55 R16 91V, MICHELIN Primacy 3 225/45 R17  91Y veya MICHELIN Primacy 4 225/45 R17  91Y lastiklerinden tek seferde 4 adet alan Euromaster müşterilerine, Shell akaryakıt istasyonlarında geçerli 50 TL’lik Shell yakıt kartı hediye ediliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen sürücüler, kampanya detayları ile kampanyaya katılan kendilerine en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine, Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor.

31/01/2018 Euromaster’da Hedef Türkiye’de 25 Yeni Servis Noktası! Detaylar
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, 2017 yılında 19 yeni sevis noktasını daha açarak Türkiye’nin 53 ilinde 188 servis noktasına ulaştı.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, 2017 yılında 19 yeni sevis noktasını daha açarak Türkiye’nin 53 ilinde 188 servis noktasına ulaştı. Geçtiğimiz yıl lastik ve araç bakım servisleri sektöründe yüzde 40 büyüme kaydettiklerini belirten Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, “Euromaster olarak 2017 yılında Türkiye’de yaklaşık 1 milyon araca hizmet verdik. Özellikle filo hizmetlerinde yüzde 50 gibi önemli bir büyüme kaydederken, ilave lastik garantisi hizmetimiz ve kampanyalarımız ile hem Euromaster franchiseelerine hem de sürücülere önemli avantajlar sağladık. 2018’de bu başarıyı daha üst seviyelere taşımak ve servis noktalarımızı artırarak Türkiye’nin tercih edilen servis ağı olmayı sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, uzman ekibiyle sunduğu kaliteli hizmet ve avantajlı kampanyalarıyla 2017 yılında da sürücülerin öncelikli tercihi olmaya devam etti. Geçtiğimiz yıl 19 yeni sevis noktası daha açarak Türkiye’nin 53 ilinde 188 servis noktasına ulaşan Euromaster, lastik ve araç bakım servisleri konusunda yüzde 40 büyüme kaydetti. Euromater 2017 yılında yaklaşık 1 milyon araca hizmet verirken, Euromaster müşterilerinin memnuniyet seviyesi yüzde 94 oldu.

 

 

Filo hizmetlerinde yüzde 50 büyüdü, 48 bin lastiği garantiledi!

 

Euromaster’ın 2017 yılı sonuçları ve bu yılki hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, Euromaster servis noktalarında sunulan müşteri odaklı ve profesyonel servis hizmetleri sayesinde 2017 yılında  filo hizmetlerinde yüzde 50’lik bir büyüme gösterdiklerini belirtti. Jean Marc Penalba “Marka model farketmeksizin tüm lastikleri 1 yıl boyunca sürücü hatalarına karşı garanti altına alma imkanı sunan İlave Lastik Garantisi teklifimiz, sürücüler tarafından büyük ilgi gördü. İlk yılımızda 47 bin 500 adet lastiği garanti altına aldık. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümler sunmak bizim için çok önemli ve 2018 yılı aksiyonlarımızı da sektöre yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek şekilde belirledik” diye konuştu.

 

 

2018’de hedef 25 yeni servis noktası!

 

Bu yılın ilk 15 gününde 5 yeni servis noktası açtıklarını belirten  Euromaster Türkiye Genel Müdürü Jean Marc Penalba, “2018’de servis ağımıza toplamda 25 yeni noktayı daha dahil etmek istiyoruz. Öte yandan 2018 yılında filo hizmetlerinde yakaladığımız başarıyı bir üst seviyeye daha taşıyarak, kurumsal müşteri listemize yeni filo markaları da dahil edeceğiz. Her yıl olduğu gibi 2018 yılında da tedarikçilerimizle olan işbirliklerini güçlendirmek için çalışacağız ve lastik ve araç bakımı konusunda sezona göre son kullanıcılar için cazip kampanyalar sunmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu. 

 

 

 

2017 sonuçları, Aralık 2017 tarihli “Euromaster Servis Noktası Aktivite Raporu”ndan alınmıştır.

04/01/2018 LeasePlan, Kış Sezonunda Euromaster’dan Hizmet Alacak! Detaylar
Türkiye’de 53 ilde 200’e varan servis noktası bulunan Euromaster, lastik ve araç bakım alanında sunduğu üstün hizmet anlayışı ve kalitesiyle filoların da öncelikli tercihi oluyor.

Türkiye’de 53 ilde 200’e varan servis noktası bulunan Euromaster, lastik ve araç bakım alanında sunduğu üstün hizmet anlayışı ve kalitesiyle filoların da öncelikli tercihi oluyor. 2017 yılında Türkiye’nin yaygın filo kiralama şirketlerine servis noktaları vasıtasıyla hizmet veren Euromaster, son olarak dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden biri olan LeasePlan ile kış sezonu için anlaştı. Euromaster, kış sezonu boyunca LeasePlan Türkiye filosuna ait 17 bin 650 araca tüm marka lastikler için sökme-takma ve lastik oteli hizmeti sunacak.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 53 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışını filolar için de sunmayı sürdürüyor. Son olarak dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden biri olan LeasePlan, tüm marka lastikler için Euromaster’ı tercih etti. Anlaşma kapsamında Euromaster,  kış sezonu boyunca LeasePlan Türkiye filosuna ait 17 bin 650 araca tüm marka lastikler için sökme-takma ve lastik oteli hizmeti sunacak.

 

Filo müşteri hizmetlerinde yüzde 198 artış!

 

Euromaster olarak daima hizmet kalitesini en üst seviyede tuttuklarını ve çözüm odaklı iş modeliyle filoların öncelikli tercihi olduklarını belirten Euromaster Operasyon Müdürü Naci Rıshık, “2017 yılında LeasePlan da dahil olmak üzere Türkiye’deki büyük filo şirketlerine Euromaster servis noktaları vasıtasıyla hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, 2017 yılında bir önceki yıla göre filo şirketlerine hizmette yüzde 198 artış göstererek önemli bir gelişim yakaladık. Titiz ve müşteri odaklı hizmetlerimizle filo müşterilerinin değişmez tercihi olmaya devam edeceğiz” dedi.