Basında Yer Alan Haberlerimiz

01/04/2017 Euromaster’dan Ağır Vasıtalara Özel Kampanya! Detaylar
Euromaster’dan Lastik Alan Ağır Vasıtalara Anında 100 TL İndirim!

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, ağır vasıta araçlar için avantajlı bir servis kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, Michelin marka ağır vasıta lastiklerinden her iki adet alana 100 TL tutarında servis indirimi sunan Euromaster, ağır vasıta kullanıcılarına yağ değişimi, ön düzen, klima gazı dolumu, sökme-takma ve balans gibi servis alanlarında önemli fiyat avantajları sağlıyor.

 

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, ağır vasıta araçlara özel servis kampanyasına başladı. Sunduğu avantajlı fiyatlarla her segmentten araca lastik ve servis hizmeti veren Euromaster, ağır vasıta araçlar için kampanyalı Michelin lastiklerinden iki adet ve üzeri lastik alımına anında 100 TL servis indirimi sunuyor. Euromaster, devreye aldığı ayrıcalıklı kampanya ile ağır vasıtların yükünü hafiletirken  yağ değişimi, ön düzen, klima gazı dolumu ve balans gibi servis alanlarında uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sağlıyor.

 

Kampanyaya katılım gösteren Euromaster servis noktalarında geçerli olacak 100 TL servis indirimi, Michelin marka 315/80 R22.5 X MULTIWAY 3D XZE, 315/80 R22.5 X MULTIWAY 3D XDE ve 385/65 R22.5 X MULTI T lastiklerden her iki adet yeni lastik alımlarında uygulanacak. Ağır vasıta yağ değişimi, ağır vasıta ön düzen, ağır vasıta klima gazı dolumu, ağır vasıta sökme-takma ve balans servislerinde kullanılabilecek Euromaster’ın kampanya indirimi, 30 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek.  

01/03/2017 Euromaster’dan 1 Yıl Süreli İlave Lastik Garantisi! Detaylar
Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, model ve marka farkı gözetilmeyen ilave lastik garantisi hizmeti başlatarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan kullanıcı hatalarını da 1 yıl süre ile karşılayan garanti kapsamında tamiri mümkün olmayan hasarlarda, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını da Euromaster karşılıyor.

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, model ve marka farkı gözetilmeyen ilave lastik garantisi hizmeti başlatarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan kullanıcı hatalarını da 1 yıl süre ile karşılayan garanti kapsamında tamiri mümkün olmayan hasarlarda, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını da Euromaster karşılıyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, lastik ve araç bakım hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Euromaster bu kapsamda marka ve model farkı gözetmeksizin 1 yıl süreli ilave lastik garantisi başlattı. Sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan lastikler için kullanıcı hatalarını da kapsayan hizmet kapsamında lansmana özel tamir ücreti de 30 Nisan tarihine kadar Euromaster tarafından karşılanıyor. Öte yandan tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını Euromaster karşılıyor. Hizmetin bedeli ise 16 jant ve daha küçük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 49 TL iken, 17 jant ve daha büyük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 69 TL olarak dikkat çekiyor.

 

Lansmana Özel Tamir Ücreti Euromaster’dan!

 

İlave lastik garantisinin geçerli olabilmesi için Euromaster Servis Noktası tarafından iletilen aktivasyon zarfında bulunan kart numarasının fatura tarihinden itibaren 7 iş günü içinde www.ermtr.com adresine girerek aktive edilmesi gerekiyor. İlave garantili lastiğin hasarlanması durumunda en geç 3 iş günü içinde www.euromaster.com.tr adresinde listeli, ilave lastik garantisi hizmeti veren herhangi bir Euromaster Servis Noktasına gitmeniz yeterli oluyor. İnceleme sonrası hasarlı lastik tamir edilebilecek durumdaysa tamir ediliyor. Tamir edilemeyecek durumda olan ilave garantili lastikler için ise arıza onayı sonrası yeni lastik bedelinin sadece yüzde 10'unu ödeyerek hasarlı lastik yenileniyor.  En yüksek teknolojiyle üretilmiş olsa bile, lastik hasarı riskinin her zaman var olduğuna dikkat çeken  Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, söz konusu hizmet ile bu tür durumlarda sürücülerin kendilerini güvende hissetmelerini sağladıklarını söyledi. Durusu, bu doğrultuda yeni projeler ile müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceklerini vurguladı. 

02/02/2017 Euromaster’dan Periyodik Araç Bakımı Detaylar
Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Mobil motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, KDV dahil 210 TL’den başlayan fiyatlar ile sunuluyor.

Türkiye’de 52 ilde yaklaşık 200 servis noktası ile hizmet veren Euromaster, periyodik araç bakımı kampanyası başlattı. Söz konusu hizmet kapsamında 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisi de veren Euromaster,  Bosch yedek parça ve Mobil motor yağlarını kullanıyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde yaklaşık 200 servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, periyodik araç bakımı kampanyası başlattı. Euromaster, marka ve model farkı gözetmeksizin, verilen hizmet kapsamında 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisi de veriyor. Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Mobil motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, KDV dahil 210 TL’den başlayan fiyatlar ile sunuluyor. Hizmet kapsamında motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, fren sistemi kontrolü dahil her türlü bakım yapılıyor. Üstelik araca yapılan genel check-up hizmeti de ücretsiz sunuluyor.

 

Aracınızın ömrünü uzatın!

 

Aracı oluşturan parçaların da bir ömrü olduğuna dikkat çeken Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçalar değiştirilir. Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini azaltır ve aracın ömrünü uzatır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de aracınıza ve bütçenize zarar vermemiş olursunuz” dedi. 

11/01/2016 10 Günde Yaklaşık 15 Bin Kış Lastiği Sattı! Detaylar
Zorlu kış şartlarında araçların en güvenilir biçimde yol alabilmesini sağlayan kış lastiklerine olan talep arttı.

Zorlu kış şartlarında araçların en güvenilir biçimde yol alabilmesini sağlayan kış lastiklerine olan talep arttı. Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster servis noktaları, Ocak ayının başından itibaren 10 günlük sürede yaklaşık 15 bin adet kış lastiği sattı. Sürücüler için kış aylarında alınacak önlemlerin sadece kış lastiğiyle sınırlı kalmadığına dikkat çeken Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, araçları soğuk hava koşullarına hazırlamak üzere Euromaster servis noktalarında “11 Nokta Kontrolü” hizmetini ücretsiz olarak verdiklerini söyledi.

 

 

Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı kış lastiği satışlarını artırdı. Michelin Grubu çatısı altında Türkiye'de 52 ilde yaklaşık 200 servis noktasında lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, Ocak ayının başından itibaren 10 günlük sürede yaklaşık 15 bin adet kış lastiği sattı. Kış lastiğinin sadece karlı havalarda kullanılan lastikler olarak algılanmaması gerektiğini belirten Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, sürücülerin bu konuda giderek bilinçlendiğini ve kış lastiklerine olan talebin ülke genelinde kar yağışı dursa dahi artarak devam ettiğini söyledi. Sürücüler için kış aylarında alınacak önlemlerin sadece kış lastiğiyle sınırlı kalmadığına da dikkat çeken Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, araçları soğuk hava koşullarına hazırlamak üzere Euromaster servis noktalarında “11 Nokta Kontrolü” hizmetini tamamen ücretsiz olarak verdiklerini söyledi.

 

 

“Akü Satışlarımız Yüzde 200 Arttı”

 

Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “11 Nokta Kontrolü ile birlikte far, silecek, lastik kontrolü, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar, klima, amortisör ve ön düzen bölümlerini Euromaster noktalarında ücretsiz olarak kontrol ediyoruz. Kış aylarında özellikle akü testi hayati önem taşıyor. Özellikle kış aylarında farlar ve klimalar daha fazla çalıştığı için aküler aniden bitebiliyor. Bu kapsamda, Euromaster olarak yaptığımız Bosch marka akü kampanyasıyla da akü satışlarını yüzde 200 arttırdık” dedi. 

28/11/2016 Euromaster'dan 2016'da 11 Yeni Franchise Detaylar
Araç bakım devi Euromaster, Türkiye’deki büyümesini sürdürdü. Genel Müdür Skrzypczak, “2016 yılında Türkiye’de yaşanan zorlu koşullara rağmen büyümeye devam ettik. Bu yıl 11 yeni franchise verdik” dedi

Araç bakım devi EuromasterTürkiye’deki büyümesini sürdürdü. Genel Müdür Skrzypczak, “2016 yılında Türkiye’de yaşanan zorlu koşullara rağmen büyümeye devam ettik. Bu yıl 11 yeni franchise verdik” dedi

%100 MICHELIN GRUBU İŞTİRAKİ OLAN EUROMASTER, BU YIL DÖRDÜNCÜSÜ DÜZENLENEN ULUSAL EUROMASTER FRANCHISE TOPLANTISI İÇİN FRANCHISEELERİ VE ANLAŞMALI REFERANS TEDARİKÇİLERİ İLE ANTALYA’DA BULUŞTU!

 

2012 yılı Eylül ayında Türkiye pazarına giriş yapan lastik ve araç bakım uzmanı Euromaster, dördüncü Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nı Antalya Cornelia Diamond Hotel’de  gerçekleştirdi. Euromaster çalışanları, Euromaster franchiseeleri ve Euromaster’ın anlaşmalı referans tedarikçileri olan; Michelin, Exxon Mobil ve Bosch’un da katıldığı Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda 2016 yılı değerlendirmesi ve 2017 yılı stratejileri paylaşıldı.

 

Açılış konuşmasını Euromaster Türkiye Genel Müdürü Hervé Skrzypczak’ın gerçekleştirdiği toplantı, ünlü oyuncu Cenk Doğar’ın eğlenceli sunumuyla renklendi.  Skrzypcak, 2016 yılında Türkiye’de yaşanan zorlu koşullara rağmen, Euromaster olarak  büyümeye devam ettiklerini ve bu büyümenin lastik satışı yanında Euromaster ağının sunduğu araç bakım servisleri sayesinde olduğunu belirtti.

 

Değişen müşteri beklentilerini karşılamak ve zorlu pazar koşulları ile mücadele edebilmek için Euromaster’ın doğru bir iş ortağı olduğunun altını çizen Skrzypczak, 2016 yılında 11 yeni franchiseenin daha Euromaster ağına katıldığının ve yeni yatırımcılarla birlikte güçlenmeye devam ettiklerinin de müjdesini verdi.

 

Toplantı sonrasında gerçekleştirilen gala yemeğinde tekrar bir araya gelen Euromaster ailesi, Mustafa Keser’in performansıyla keyifli anlar geçirdi.

 

 

20/10/2016 Kış Lastiği mi, Kar Lastiği mi? Detaylar
Aracın yolla tek temas noktası olan lastikler, sürüş güvenliği ve sürüş konforunun en önemli unsurlarından biri.

Aracın yolla tek temas noktası olan lastikler, sürüş güvenliği ve sürüş konforunun en önemli unsurlarından biri. Kış aylarında yol tutuş kabiliyeti ve daha kısa fren mesafesi için mutlaka mevsim boyunca kış lastiğinin kullanılması gerektiğinin altını çizen Euromaster uzmanları, kışın kar yağmayan dönemlerde bile yaz lastiği kullanmanın sürüş güvenliğini önemli ölçüde riske attığını belirtti.

 

Euromaster Türkiye Pazarlama Direktörü Zeynep Durusu tarafından yapılan açıklamada “Yasal düzenlemeler ve denetimler sayesinde günümüz tüketicisi her ne kadar mevsimsel lastik kullanımı konusunda bilinçlense de, kış lastikleri hala bir çok sürücü tarafından kar lastiği olarak algılanıyor. Aslında kış lastiğine geçiş için kar yağmasını beklemek çok riskli.” denildi.

 

Neden Kış Lastiği?

 

Yapıları gereği yaz lastikleri kış aylarında yetersiz kalıyor. Hava sıcaklıklarının düşmesiyle sertleşen yaz lastiklerinde yol tutuşu azalıyor ve fren mesafesi uzuyor. Lastik sırtında bulunan kanallar da su tahliyesi için yetersiz kaldığından, suda kızaklanma riski artıyor.

 

Kış lastikleri ise mevsime uygun olarak tasarlandığından, lastik sırtında bulunan kanallar sayesinde suyu kolayca tahliye ederek, suda kızaklanma riskini ortadan kaldırıyor. Üstelik kış aylarında kış lastikleri kullanıldığında; fren mesafesi yaz lastiklerine oranla daha kısa,  yol tutuş performansı da daha etkili oluyor. Bu da kış aylarında da sürüş güvenliği ve sürüş konforu anlamına geliyor.

 

Müşterilerinin yola sorunsuz ve güvenle devam edebilmesi için çalışan Euromaster, kışa girerken lastiklerini yenilemek isteyen sürücüleri memnun edecek bir Michelin marka lastik kampanyası başlattı. 15 Ekim – 15 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyayla ilgilenen sürücüler, detaylı bilgilere Euromaster’ın internet sitesinden kolayca ulaşıyor.

27/09/2016 Euromaster’dan aracınıza ücretsiz check-up hizmeti Detaylar
Yaz tatilini geride bıraktığımız şu günlerde, okulların da açılmasıyla özellikle büyük şehirlerde trafikte yoğunluklar yaşanmaya başladı. Peki yola sorunsuz ve güvenle devam edebilmek, araç arızalarından kaynaklanabilecek kaza riskini en aza indirmek için neler yapmak gerekir?

Yaz tatilini geride bıraktığımız şu günlerde, okulların da açılmasıyla özellikle büyük şehirlerde trafikte yoğunluklar yaşanmaya başladı. Peki yola sorunsuz ve güvenle devam edebilmek, araç arızalarından kaynaklanabilecek kaza riskini en aza indirmek için neler yapmak gerekir?

 

Aslında cevap çok basit. Aracınıza düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar ve kontrollerle kaza riskini en aza indirebilir, bakımı yapılmamış veya zamanında değişmemiş parçaların ileride daha büyük masraf çıkarmasını önleyebilirsiniz.

Euromaster uzmanları, yaz aylarında araçla yapılan uzun seyahatlerden sonra, kışa girmeden araç bakımının önemi konusunda sürücüleri uyarıyor: Tatil dönüşü aracınıza ücretsiz 11 Nokta Kontrolü yaptırmayı unutmayın!

 

11 Nokta Kontrolü Nedir?

 

11 Nokta Kontrolü, Euromaster Servis Noktaları’nda ücretsiz sunulan bir check-up sistemidir. Bu hizmet kapsamında lastikler, farlar, silecekler, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar, klima, amortisör ve ön düzen ayarı olmak üzere aracınızın tam 11 önemli noktası kontrol ediliyor ve bu kontroller için hiçbir ücret talep edilmiyor.

 

Bu hizmetten yararlanmak isteyen sürücüler, Euromaster’ın internet sitesinden kendilerine en yakın Euromaster Servis Noktası bilgilerine ulaşabiliyor.

 

01/08/2016 ARAÇ KLİMASI HAKKINDA BİLİNMEYENLER! Detaylar
Hayatımızın büyük bir bölümünün içinde geçtiği otomobillerde klima kullanımının önemine değinen Euromaster uzmanları, klima bakımının yapılmaması durumunda çeşitli arızalar ve sağlık sorunlarının oluşabileceğini belirtiyorlar.

Hayatımızın büyük bir bölümünün içinde geçtiği otomobillerde klima kullanımının önemine değinen Euromaster uzmanları, klima bakımının yapılmaması durumunda çeşitli arızalar ve sağlık sorunlarının oluşabileceğini belirtiyorlar.

 

Avrupa’nın lastik ve araç bakım devi Euromaster, klima gazı hakkında bilinmeyen ve yanlış uygulanan konularda araç sahiplerini uyaran açıklamalar yaptı. Araç klimasında hiçbir sorun gözükmese bile yılda bir kez araç klima bakımının yapılması gerektiğini belirten Euromaster uzmanları, en az iki yılda bir de araç klima gazının yeniden doldurulması gerektiğini vurguluyor. Fakat aracın klimasından kötü kokular gelmeye başladığında veya sıcaklığın istenilen seviyede sabitlenememesi durumunda da artık araç klimasının bakım zamanı gelmiş oluyor.

 

Düzgün çalışmayan klima sisteminin zararları nelerdir?

 

Düzgün çalışmayan klima sistemi; hem aracın motorunu zorlar, hem de yakıt tüketiminin artmasına neden olur.

 

 

Klima gazının fazla doldurulması tehlikeli midir, hangi sıkıntılara neden olur? 

 

  • Soğutma işlemini tam gerçekleştiremez.
  • Araç klima tesisatına zarar verebilir.
  • Klima kompresörü çalışmaz hatta arızalanabilir.
  • Klima temizliği yapılmaması hangi hastalıklara davetiye çıkarır?

 

Lejyoner hastalığına (bir çeşit zatürree) neden olur. Yaygın kas ve eklem ağrıları, baş ağrısı, halsizlik, huzursuzluk ve ateş ön plandadır. Bunun yanı sıra, başlangıçta kuru örksürük hastaların önemli kısmında görülür, bulantı kusma, ishal gibi sindirim sistemi bulguları da yaygındır. Bunlara ek olarak ajitasyon, konsantrasyon bozukluğu ve hatta koma bile görülebilir. İyi temizlenmeyen klimalarda üreyebilecek küf mantarlarının alerjik rinit ve alerjik astıma sebep olabileceği de unutulmamalı.

 

Araçlardaki klimaların doğru kullanılmaması da sinüzit, kulak iltihapları ve yüz felci gibi sorunlara neden olabilmektedir. Bu yüzden araçlarda klima kullanırken havanın direkt yüze ve göğse değil, ön cama doğru yönlendirilmesi bu sorunların yaşanmasını engellemeye yardımcı olacaktır.

 

Polen filtresinin görevi nedir, hangi sıklıkla değiştirilmelidir?

 

Dışarıdan içeriye girmeye çalışan toz, polen, spor, toprak, sanayi dumanı gibi birçok kiri tutarak yolcuların alerjik hastalıklara yakalanmasını önler. Soluduğunuz havayı yani sağlığınızı düşünüyorsanız, polen filtresi önemli bir etmen. Her geçen gün artan hava kirliliği paralelinde oluşan kirli hava, konsantrasyon bozukluğu ve uykuya yol açmaktadır. Kirli havaya maruz kalanlar bir kenara, polen alerjisi gibi alerjik durumları olanlar daha kötü etkilenmektedir. İşte bu durumda polen filtresi devreye girerek, dışarıdan içeriye girmeye çalışan toz, polen, spor, toprak, sanayi dumanı gibi birçok kiri tutarak yolcuların alerjik hastalıklara yakalanmasını önler.

Polen filtresi yılda iki kez olmak üzere yol şartlarına göre 10 bin ve 15 bin kilometrelerde değiştirilmelidir. Çok tozlu ve polenli yollarda araç kullanımlarında ise daha önce değiştirilmelidir. Polen filtrelerinin değiştirilmemesi halinde, araç içindeki hava kalitesi oldukça düşecektir. Camların erken buğulanmasından polen filtresinin değişme zamanı geldiğini de anlayabilirsiniz. Polen filtrenizi değiştirmemeniz hem sağlığınızı tehdit edecek, hem de sistemin düzgün çalışmasına engel olarak fazla yakıt tüketimine yol açacaktır. Aracınız 2000 model veya daha üstüyse, polen filtresiyle donatılmıştır.

 

Lastik ve araç bakım uzmanı Euromaster’dan yapılan açıklamaya göre;  Euromaster Servis Noktaları’nda klima sistemi kontrolü ücretsiz yapılırken, 1 Temmuz – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktaları’nda  klima gazı dolumu KDV dahil sadece 59TL’ye yapılıyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen sürücüler Euromaster’ın internet sitesinden kampanya detaylarına kolayca ulaşıyor.

 

 

 

20/06/2016 GÜÇLÜ BİR MARKANIN PARÇASI OLUN! Detaylar
%100 Michelin Grubu iştiraki olan Euromaster, 1992 yılında yolculuğa başladığı günden bu yana 17 ülkede 2400’den fazla entegre ve franchise noktası ile alanında Avrupa’nın yaygın dağıtım ağına sahip oldu. Sunduğu kapsamlı çözümlerle müşterilerinin lastik ve araç bakımı konusunda beklentilerini eksiksiz karşılayan Euromaster, 2012 yılı Eylül ayından itibaren Türkiye pazarına giriş yaptı. Euromaster Lastik ve Servis Ltd. Şti. Genel Müdürü Herve Skrzypczak, Türkiye’de 52 ilde 183 franchise servis noktası ile kapsama alanını genişletmeye, yatırımcıları ile birlikte büyümeye ve kazanmaya devam ettiklerini belirterek, yeni yatırımcıları kazanan olmaya davet ediyor!

%100 Michelin Grubu iştiraki olan Euromaster, 1992 yılında yolculuğa başladığı günden bu yana 17 ülkede 2400’den fazla entegre ve franchise noktası ile alanında Avrupa’nın yaygın dağıtım ağına sahip oldu. Sunduğu kapsamlı çözümlerle müşterilerinin lastik ve araç bakımı konusunda beklentilerini eksiksiz karşılayan Euromaster, 2012 yılı Eylül ayından itibaren Türkiye pazarına giriş yaptı.  Euromaster Lastik ve Servis Ltd. Şti. Genel Müdürü Herve Skrzypczak, Türkiye’de 52 ilde 183 franchise servis noktası ile kapsama alanını genişletmeye, yatırımcıları ile birlikte büyümeye ve kazanmaya devam ettiklerini belirterek, yeni yatırımcıları kazanan olmaya davet ediyor!

 

EUROMASTER’LA FARK YARATMAYA VAR MISINIZ?

Euromaster Servis Noktası’na dönüşen tüm iş yerleri Euromaster’ın bilgi birikimi, danışmanlık hizmeti ve operasyonel çalışma yöntemleri sayesinde; daha modern, daha verimli, ürün ve hizmetlerin daha profesyonel sunulduğu bir çalışma ortamına kavuşuyor.

Franchise Bölge Müdürü desteği ve eğitimlerle de sürekli desteklenen bu sürdürülebilir yapı sayesinde Euromaster franchiseeleri, pazardaki rekabet gücünü günden güne arttırıyor.

Lastik için gelen müşterilere ücretsiz uygulanan  ‘’11 Nokta Kontrolü’’ sayesinde araçta var olan diğer sorunlar da tespit edilerek son kullanıcının tüm ihtiyacı aynı noktada çözülürken, bu hizmetlerin de sunulmasıyla firmanın satışlarında artış sağlanıyor.

Euromaster’ın sahip olduğu geniş ağın avantajlarıyla; lastikte Michelin Grup markaları, yedek parça ve servis ekipmanı temininde Bosch, motor yağında Exxon Mobil gibi alanında iyi ve güvenilir dünyaca ünlü markalarla iş ortaklığı kurma ve cazip tedarik koşulları imkanı doğuyor.

 

EUROMASTER’IN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR NELERDİR?

Franchise Bölge Müdürü desteği (Eğitimler & Danışmanlık)

Yeni servis noktası açılışında kurulum desteği ve kurumsal kimlik

Euromaster operasyonel çalışma yöntemleri ile süreç optimizasyonu

Yalın, verimli ve kârlı operasyon imkanı

Pazarlama aktiviteleri ve kampanyalar

İletişim faaliyetleri (Radyo, dijital, sosyal medya, vb.)

Michelin, Bosch, Exoon Mobil gibi dünyaca ünlü markalarla iş ortaklığı

Geniş dağıtım ağının sağladığı avantajlar

Global bir marka olan Euromaster çatısı altında, değişen pazar koşullarına uygun

“bilgi birikimi” desteği.

 

BÜYÜME TUTKUNUZU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN SİZİ DE EUROMASTER’A DAVET EDİYORUZ!

“Euromaster Ailesi” olarak, her gün ilave bilgi birikimi, kampanyalar ve satış aktiviteleri, daha iyi tedarik koşulları, gelişmiş bilgi işlem çözümleri için çalışıyor, değişen müşteri beklentileri ve zorlu pazar koşullarına ayak uydurmanız için sizinle birlikte mücadele ediyoruz. Müşteri trafiğinizi ve kârlılığınızı arttırmak için sizi de dağıtım ağımıza katılıp, kazanan olmaya davet ediyoruz!

Siz de hemen 0212 357 06 00 nolu telefondan veya www.euromaster.com.tr adresinden bize ulaşın, franchising koşulları için biz sizi arayalım...

02/05/2016 EUROMASTER'DAN İKİ ADET AĞIR VASITA LASTİĞİ ALANA Detaylar
yelek hediye!

Tüm perakende ve profesyonel müşterilerine lastik ve araç bakımında uzman çözümler sunan Euromaster, yaza girerken ağır vasıta lastiklerini yenilemek isteyen sürücüler için hediye yelek kampanyası başlattı.

 

1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Euromaster Servis Noktaları’nda geçerli olacak kampanya dahilinde, MICHELIN 295/80R22.5 X MULTIWAY 3D XZE, MICHELIN 295/80R22.5 X MULTIWAY 3D XDE, MICHELIN 315/80R22.5 X MULTIWAY 3D XZE, MICHELIN 315/80R22.5 X MULTIWA 3D XDE, MICHELIN315/70R22.5 X MULTIWAY 3D XZE, MICHELIN 315/70R22.5 X MULTIWAY 3D XDE, MICHELIN 385/65R22.5 X MULTI T, MICHELIN 385/55R22.5 X MULTI T, MICHELIN 315/80R22.5 X Works Z & D MICHELIN 385/65R22.5 X Works T  ebatlarda 2 adet ve üzeri lastik alan son kullanıcılara bir adet yelek hediye olarak sunulacaktır.

 

Euromaster, bu fırsatı kaçırmak istemeyen ve kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak isteyen tüm ağır vasıta sürücülerini  www.euromaster.com.tr adresine davet ediyor.