Basında Yer Alan Haberlerimiz

24/06/2015 EUROMASTER SERVİS NOKTALARI'NDA FREN HİDROLİĞİ DEĞİŞİM ZAMANI Detaylar
Euromaster Servis Noktaları’nda Mobil Car Care ürünleri ile fren hidroliği değişimi yaptırana, 2lt Mobil Car Care böcek temizleyici cam suyu hediye!

Euromaster Servis Noktaları’nda Mobil Car Care ürünleri ile fren hidroliği değişimi yaptırana, 2lt Mobil Car Care böcek temizleyici cam suyu hediye!

 

Yaza girerken araç bakımını Euromaster Servis Noktaları’nda yaptıran sürücülere sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü sırasında, araçların fren hidroliği kaynama noktası ölçülüyor. 24 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktaları’nda geçerli olan kampanya kapsamında, fren hidroliği kaynama noktası düşük olan araçların fren hidrolik sıvıları Mobil Car Care ürünleri ile yenilenerek, yanında Mobil Car Care böcek temizleyici cam suyu hediye ediliyor.

 

Euromaster Servis Noktaları’nda yaptırdıkları fren hidroliği değişimi ile araçlarındaki beklenmedik fren sistemi arızası riski azalan sürücüler, Mobil Car Care böcek temizleyici cam suyu ile görüş açısını da netleştirerek yola güvenle devam ediyor.

05/06/2015 BASINÇ SENSÖRÜ HEDİYELİ MICHELIN MULTIWAY 3D LASTİK KAMPANYASI! Detaylar
5 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında Euromaster Servis Noktaları’ndan 2 adet MICHELIN Multiway 3D ağır vasıta lastik alımında, iki adet Led Alarmlı Lastik Basınç Sensörü hediye!

5 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında Euromaster Servis Noktaları’ndan 2 adet MICHELIN Multiway 3D ağır vasıta lastik alımında, iki adet Led Alarmlı Lastik Basınç Sensörü hediye!

 

Led Alarmlı Lastik Basınç Sensörü Ne İşe Yarar?

 

Lastik basınç sensörü ile ağır vasıta lastiklerinin hava basıncı, iş gücü ve zaman harcamadan kontrol altına alınır.

 

Bu sayede;

  • Lastiklerin kilometre performansı artar (lastik ömrü uzar),
  • Yakıt tasarrufu sağlanır,
  • Düzensiz lastik aşınmaları önlenir.

 

Siz de hemen bir Euromaster Servis Noktası’nı ziyaret ederek kampanya detaylarını öğrenin, bu fırsatı kaçırmayın...

 

 

Kampanya; 5 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında, Euromaster Servis Noktaları’ndan en az 2 adet MICHELIN Multiway 3D lastik alımında geçerlidir. Kampanya, sadece katılan Euromaster Servis Noktaları’nda geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

18/05/2015 HAYALİMDEKİ LASTİK MICHELIN CROSSCLIMATE EUROMASTER'DA! Detaylar
18 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Euromaster Servis Noktaları’ndan 4 adet MICHELIN CrossClimate alana, her lastik için 1 yıllık lastik sigortası hediye!

18 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Euromaster Servis Noktaları’ndan 4 adet MICHELIN CrossClimate alana, her lastik için 1 yıllık lastik sigortası hediye!

 

Euromaster Servis Noktaları’nda kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Yaza girerken lastiklerini yenilemek isteyen sürücüleri servis noktalarına davet eden Euromaster, başlattığı kampanya kapsamında 4 adet MICHELIN CrossClimate model lastik alan müşterilerine 1 yıllık lastik sigortası hediye ediyor.

 

18 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde Euromaster Servis Noktaları’nda 1 yıllık lastik sigortası hediyesi ile satışa sunulan MICHELIN CrossClimate lastikleri; kış lastiği sertifikası 3PMSF* almış ilk yaz lastiği olarak, müşterilerine beklenmedik hava koşullarında bile benzersiz sürüş güvenliği ve üstün performans sağlıyor.

 

 

*3PMSF Ölçümler sonucunda kış sürüşü özelliklerini belgeleyen tek işaret dağ üzerinde kar tanesi sembolüdür. Bu sistem Amerikalı ve Kanadalı lastik imalatçıları tarafından geliştirilmiştir. 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake – Üç Zirveli Kar Tanesi) kısaltması ile bilinir.

13/05/2015 MICHELIN'DEN LASTİK SEKTÖRÜNDE EŞSİZ BİR YENİLİK DAHA! Detaylar
1889 yılından beri, müşterilerinin ihtiyaclarını karşılama tutkusuyla lastikler üreten Michelin, sektörde daha önce hiçbir oyuncunun başaramadığı bir inovasyona daha imza attı!

1889 yılından beri, müşterilerinin ihtiyaclarını karşılama tutkusuyla lastikler üreten Michelin, sektörde daha önce hiçbir oyuncunun başaramadığı bir inovasyona daha imza attı!

 

Lastik sektöründe hayata geçirilen yeniliklerin öncüsü olan Michelin, kuralları alt üst eden yepyeni bir ürün daha geliştirdi. Michelin’in, muşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapmış olduğu AR-GE çalışmaları sonucu geliştirmiş olduğu bu yeni ürün, MICHELIN CrossClimate adıyla piyasaya sunuluyor.

 

2 Mart 2015 tarihinde Divonne-Les-Bains’de Michelin Grup CEO’su Jean Dominique Senard, MICHELIN CrossClimate’i tanıttı. Yapılan araştırmaların Avrupa’daki sürücülerin %65’inin yaz lastiklerini tüm yıl boyunca kullandığını gosterdiğini söyleyen Senard, MICHELIN CrossClimate ile bu kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini belirtti.

 

Michelin, Oyunun Kurallarını Değiştiriyor!

 

MICHELIN CrossClimate; performansından ödün vermeden, olağanustu yaz ve kış lastiği performansı sunan ve kış lastiği sertifikası almış ilk yaz lastiği olma ozelliği taşıyor.

 

Yeni Teknoloji; Yeni Çözüm

 

Hem sırt deseni, hem yapısı, hem de kauçuk karışımı ile fark yaratan MICHELIN CrossClimate serisi;

-30 dereceden, +40 dereceye kadar tum hava koşullarında test edilerek ve 5 milyon km yol yaparak geliştirilmiş yepyeni bir ürün.

 

Yaz ve kış lastiği teknolojilerinde referans durumda olan Michelin, yaz ve kış lastiği üretim teknolojilerini bir araya getirerek tasarladığı bu yeni ürün ile; müşterilerine beklenmedik hava değişimlerinde bile benzersiz suruş guvenliği sağlıyor.

 

Michelin’in inovasyonu Michelin CrossClimate serisi, Mayıs ayı itibariyle Euromaster Servis Noktaları’nda satışa sunulmaya başladı.

10/03/2015 EUROMASTER TÜRKİYE SOSYAL MEDYADA! Detaylar
Euromaster Türkiye olarak Mart 2015 tarihinden itibaren Facebook, Twitter ve Instagram başta olmak üzere, sosyal medya hesaplarımızı aktif hale getirdik...

Euromaster Türkiye olarak Mart 2015 tarihinden itibaren Facebook, Twitter ve Instagram başta olmak üzere, sosyal medya hesaplarımızı aktif hale getirdik;

 

  https://www.facebook.com/EuromasterTR

   https://twitter.com/EuromasterTR

   https://instagram.com/euromastertr/

 

Siz de sosyal medya üzerinden bizi takip edin; lastik ve araç bakımı hakkında bilgi edinirken, kampanyalarımızdan haberdar olma fırsatını kaçırmayın!

09/01/2015 MTV'SİNİ HSBC ADVANTAGE KART İLE ÖDEYEN, EUROMASTER'A GELİYOR! Detaylar
Müşterilerine, lastik ve araç bakımı konusunda uzman çözümler sunan Euromaster ile müşterilerini fırsatlarla buluşturmayı hedefleyen HSBC Bank Türkiye arasında yapılan işbirliği kapsamında, Motorlu Taşıtlar Vergisini HSBC Advantage Kredi Kartı ile ödeyen HSBC müşterileri yola güvenle devam ediyor...

Müşterilerine, lastik ve araç bakımı konusunda uzman çözümler sunan Euromaster ile müşterilerini fırsatlarla buluşturmayı hedefleyen HSBC Bank Türkiye arasında yapılan işbirliği kapsamında, Motorlu Taşıtlar Vergisini HSBC Advantage Kredi Kartı ile ödeyen HSBC müşterileri yola güvenle devam ediyor...

 

10 Şubat’a kadar gib.gov.tr’den, HSBC İnternet Bankacılığı’ndan, HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’dan ya da HSBC Şubelerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini 3 taksit imkânıyla ödeyen HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, 31 Mart 2015 tarihine kadar, kampanyanın geçerli olduğu Euromaster Servis Noktaları’nda sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti sayesinde araç bakımlarını yaptırırken, 4 lastik için hediye Nitrojen gazı dolumu fırsatından da yararlanıyor.

 

Kampanyadan faydalanmak isteyen HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, kampanya detaylarınıwww.advantage.com.tr adresinden kolayca öğrenebilirken, kampanyaya katılan kendilerine en yakın Euromaster Servis Noktası’nı www.euromaster.com.tr adresinden kolayca bulabiliyor.

 

Siz de motorlu taşıtlar verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile 3 taksitle ödeyin, Euromaster Servis Noktaları’nda sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti yanında, 4 lastiğiniz için hediye Nitrojen gazı dolumunu kaçırmayın!

22/12/2014 MOBIL CAR CARE SERİSİ EUROMASTER SERVİS NOKTALARI'NDA SATIŞTA! Detaylar
Türkiye’de Mapa Petrol tarafından dağıtımı yapılan Mobil Car Care serisi, Euromaster Servis Noktaları’nda satışa sunulacak.

Türkiye’de Mapa Petrol tarafından dağıtımı yapılan Mobil Car Care serisi, Mobil Distribütörleri ve Euromaster arasında yapılan yeni işbirliği sayesinde Euromaster Servis Noktaları’nda satışa sunulacak. 

Antifiriz, Fren Hidrolikleri ve Araç Bakım Ürünlerini içeren Mobil Car Care serisi, geniş ürün yelpazesiyle yıl boyunca tüm mevsimsel ihtiyaçları karşılıyor.

 

Fark Yaratan Teknoloji

İçeriğindeki üstün teknolojiyle fark yaratan ve  araç üreticileri tarafından da onaylı Mobil Car Care serisi, pazarın tümüne hitap ediyor. En zorlu endüstri standartlarını karşılayan ve bu standartların da ötesine geçen Mobil Car Care serisi, Euromaster müşterilerinin araç bakımınına ve sürüş güvenliğine katkıda bulunacak.

Euromaster ve Mobil Distribütörleri arasında yapılan bu yeni işbirliği sayesinde, Euromaster franchiseeleri araç bakım hizmetlerine bir yenisini daha eklerken, Euromaster müşterileri, Euromaster Servis Noktaları’nda sunulan uzman çözümlerdem yararlanma fırsatını yakalayacak. 

17/12/2014 EUROMASTER MÜŞTERİLERİ "GÜVENİLİR ELLERDE" Detaylar
Euromaster, 2015 yılı itibariyle yeni logo ve yeni sloganıyla tüketiciyle buluşuyor.

90’lı yılların başından beri tüm Avrupa’da “Lastik Uzmanlık İşidir” sloganıyla müşterilerine lastik ve ilişkili hizmetlerin yanında araç bakımı konusunda da uzman çözümler sunan Euromaster, 2015 yılı itibariyle yeni logo ve yeni sloganıyla tüketiciyle buluşuyor.

 

 

Farklı kültürlerden oluşan, güçlü bir ağı temsil eden “EURO”, kalite, uzmanlık ve kontrolü ifade eden “MASTER” kelimelerinin birleşmesiyle 1991 yılında doğan markanın logosunda yer alan defne yaprakları da mükemmelliği simgeliyor.

 

 

Lastik ve Araç Bakımı

 

 

2015 yılı başından itibaren  lastik ve ilişkili hizmetlerin yanında sunmuş olduğu kapsamlı araç bakım çözümleri de, “Lastik ve Araç Bakımı” olarak Euromaster’ın yeni logosunda yer alacak. Bugüne kadar Euromaster’la özdeşleşmiş ve markanın yeni imajında yer almayan yeşil dalga yerini logonun hemen üzerinde bulunan mavi, sarı ve yeşil renkli karelere bıraktı.

 

 

Müşterilerinin hareketliliğini sürdürmek için tutkuyla çalışan Euromaster uzman personeli, müşterilerine sunduğu güvenilir ve dürüst çözümlerle yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefliyor. Tüm Euromaster çalışanlarının paylaştığı üç ortak değer olan; “Uzmanlık”, “Dürüstlük” ve “Müşteri Odaklı Yaklaşım” sayesinde, tüm Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de Euromaster müşterilerinin markaya olan güveni pekişiyor.

 

 

Yeni Slogan: “Güvenilir Ellerde”

 

 

Uzman personelinin sunduğu mükemmel servis hizmeti sayesinde Euromaster, müşterilerinin etkili ve sorunsuz bir şekilde yola devam etmesini sağlarken, “Güvenilir Ellerde” olarak yenilediği sloganını gururla geleceğe taşıyor.

20/10/2014 EUROMASTER'DAN 2015 YILI MESAJI "HIZINI ARTTIR, GÜCÜNÜ HİSSET" Detaylar
Türkiye’de ikincisi gerçekleşen Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı 23 – 25 Eylül 2014 tarihleri arasında, Antalya Kaya Palazzo Golf Resort’ta gerçekleştirildi.

Türkiye’de ikincisi gerçekleşen Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı 23 – 25 Eylül 2014 tarihleri arasında, Antalya Kaya Palazzo Golf Resort’ta gerçekleştirildi. Euromaster çalışanları, Euromaster franchiseeleri ve ayrıca anlaşmalı referans tedarikçileri olan, Michelin, Mobil ve Bosch’un da katılım gösterdiği Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda 2014 yılı değerlendirmesi ve 2015 yılı stratejileri paylaşıldı.

 

Euromaster Türkiye Genel Müdürü Eric Saignol’un açılış konuşmasını gerçekleştirdiği toplantı, ünlü oyuncu ve sunucu Metin Uca’nın katılımıyla renklendi. Euromaster İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Hasan Akçay’ın Metin Uca ile söyleşisi sırasında Euromaster franchise ağının gelişimi katılımcılara aktarıldı.

 

Toplantıya Euromaster Grubu İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Mathieu Chardin de konuşmacı olarak katıldı ve konuşması sırasında; sektörümüzde oyuncular arasındaki rekabetin artarak devam ettiğinden ve zorlayıcı pazar koşullarının oyuncular arasındaki rekabette belirleyici rol oynadığından bahsederek, Euromaster olarak, sektöre sunduğumuz yenilikçi çözümlerle bu pazar koşullarıyla mücadele edebilmek için kesinlikle en doğru iş ortağı olduğumuzun altını çizdi.

 

Toplantı sırasında Euromaster’ın anlaşmalı referans tedarikçileri olan Michelin, Bosch ve Mobil yetkilileri de kurumlarının Euromaster stratejilerini katılımcılarla paylaştı ve Euromaster ile olan işbirliklerinin önümüzdeki dönem de artarak devam edeceğini belirtti.

 

Katılımcılar Toplantılar sonrasında gerçekleştirilen gala yemeğinde Işın Karaca’nın performansıyla keyifli anlar geçirdi.

21/10/2014 EUROMASTER VE BOSCH'DAN BİR İŞBİRLİĞİ DAHA Detaylar
Euromaster ve Bosch'dan akü anlaşması...

Müşterilerine araç bakımı konusunda da uzman çözümler sunan Euromaster ve dünyanın önde gelen teknoloji ve servis sağlayıcı şirketlerinden biri olan Bosch arasında Akü tedariği konusunda yeni bir anlaşma yapıldı.

Euromaster ve Bosch’un gerçekleştirdiği bu yeni anlaşma sayesinde yüksek marka bilinirliği ve üstün performansıyla Bosch aküleri Euromaster Servis Noktaları’nda satışa sunulacak.

Avrupa’daki son teknoloji tesislerde üretilen yüksek performanslı aküleri, satış sonrası hizmetleri ve akü eğitimlerini içeren çözüm paketiyle Bosch, Euromaster Servis Noktaları’nda sunulan araç bakım hizmetlerini bir adım daha ileri taşıyacak.

Euromaster ve Bosch arasında yapılan bu yeni anlaşma sayesinde Euromaster franchiseeleri pazardaki rekabet gücünü arttırırken, Euromaster müşterileri, Euromaster Servis Noktaları’nda sunulan kaliteli ürün ve hizmetlerden yararlanma fırsatını yakalayacak.