Basında Yer Alan Haberlerimiz

01/07/2014 YOLA KÂRLI ÇIKMAK İÇİN HERKES EUROMASTER'A GELİYOR! Detaylar
Euromaster'dan Michelin Primacy 3 kampanyası...

Avrupa’nın yaygın dağıtım ağı olan lastik satış ve servis noktası Euromaster, Michelin Primacy 3 lastiklerinde indirim kampanyası başlattı. Yaz aylarına girerken lastiklerini yenilemek isteyen sürücüleri servis noktalarına davet eden Euromaster, kampanya kapsamında Haziran ayı boyunca Michelin 205/55 R 16 91V Primacy 3 model lastikleri KDV dahil 198 TL’den satışa sundu.

 

'11 Nokta Kontrolü’ de ücretsiz'

 

2 – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Euromaster servis noktalarına gelenler, sökme-takma, balans, rot ayarı gibi servis ve işçilik hizmetlerinden de uygun fiyatlarla yararlandı. Kampanya süresi boyunca tüketiciler, sadece Euromaster Servis Noktalarında ücretsiz sunulan ‘11 Nokta Kontrolü’ hizmetinden yararlanma fırsatını da yakaladı. 11 Nokta Kontrolü aracın lastiklerinin yanı sıra, far, silecek, egzoz, frenler, fren hidroliği, akü, sıvılar, klima, amortisörler ve öz düzen kontrollerinden oluşuyor.

 

Kampanyadan faydalanmak isteyen birçok sürücü, kendilerine en yakın Euromaster Servis Noktası bilgilerine www.euromaster.com.tr adresinden kolayca ulaştılar.

31/12/2013 EUROMASTER SERVİS NOKTALARI'NDA BOSCH GÜVENCESİ Detaylar
Euromaster ve Bosch'dan yedek parça ve servis ekipmanları konusunda işbirliği yapıldı.

Dünyanın önde gelen teknoloji ve servis sağlayıcı şirketlerinden biri olan Bosch,  Euromaster Türkiye ile yaptığı iş birliği kapsamında, sunduğu ileri teknoloji yedek parça ve garaj ekipmanları ürün yelpazesi ile Aralık ayı itibariyle Euromaster satış noktalarında... Bosch bir yandan; yedek parça ürünlerinin uygun fiyat, güvenli ve çevreye duyarlı özelliklerinin yanında, yüksek araç kapsama oranları, sunduğu yenilikçi teknolojileri sayesinde tüm beklentilerinizi karşılarken, Euromaster ağının ekipman ihtiyaçlarına da komple çözümler sunuyor.

09/12/2013 BAŞARI YOL DEĞİL, YOLCULUKTUR! Detaylar
Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, Türkiye’deki ilk franchise toplantısını gerçekleştirdi.

1. Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda, Ekim ayı itibariyle Türkiye genelinde 262 franchise noktasının 170’inin açılışını gerçekleştiren Euromaster’ın, 2013 yılında elde ettiği başarılar ve 2014 yılı hedefleri paylaşıldı. Avrupa’nın en yaygın lastik dağıtım ağı olan Euromaster, Türkiye’deki ilk franchise toplantısını gerçekleştirdi.

 

Michelin Grubu’nun yüzde 100 iştiraki olan ve lastik hizmetleri ve hafif araç bakımı konusunda hizmet veren Euromaster’ın “Başarı yol değil, yolculuktur” temalı toplantısı 8-10 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. Euromaster çalışanları ve franchiselarından oluşan 250 kişinin katıldığı 1. Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda, Euromaster’ın 2013 yılında kaydettiği başarılar ve 2014 yılına dair hedefleri aktarıldı. Toplantıda Euromaster’ın 2013 yılı içinde motor yağı tedariği için Mobil, akü tedariği için Yiğit Akü, yedek parça ve servis ekipmanları için Bosch ile yaptığı işbirliklerine vurgu yapıldı. 2014 yılında da yatırımların artarak devam edeceği belirtilirken, 2013 yılında hayata geçirilen katma değer katan hizmetlerin pekiştirileceği ve ağır vasıta araçlarına yönelik yeni hizmetlerin uygulanacağının da müjdesi verildi.

 

Toplantının ardından etkinliğe katılan davetliler Aşkın Nur Yengi’nin şarkılarıyla unutulmaz bir gece geçirdi. 17 ülkede 2 binden fazla servis noktası 17 ülkede 2400’den fazla servis noktasında müşterilerine hizmet veren Euromaster’ın franchise toplantısının açılış konuşmasını Euromaster Genel Müdürü Eric Saignol yaptı. “Başarı yol değil, yolculuktur” sloganı ile 2013 yılında elde edilen başarıların ve 2014 beklentilerinin anlatıldığı toplantıya oyuncu Umut Oğuz ve Erkan Tural canlı performansları ile renk katarken, Euromaster İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Hasan Akçay ise franchiseların en çok merak ettikleri soruları sahnede yanıtladı. Uluslarası Franchise Derneği (UFRAD) Başkan Yardımcısı ve Simit Sarayı Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur da toplantıda konuşmacı olarak yer aldı. Euromaster kısa sürede büyük mesafe kaydetti 1.Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda konuşan Michelin Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Eric de Cromieres, Euromaster ile Michelin’in gerçekleştirdiği işbirliği sonucu Euromaster servis noktalarına dönüşen Michelin bayilerinin yeni bir model oluşturduğunu belirterek, “Michelin Grubu olarak 2012 yılının sonunda Türkiye pazarına giren Euromaster’in bu kısa sürede kaydettiği mesafeyi takdir ediyoruz” dedi.

16/08/2013 EUROMASTER VE EXXON MOBIL'DEN İŞBİRLİĞİ Detaylar
Mobil1 ürünleri, Euromaster ayrıcalıkları ile Euromaster Servis Noktaları'nda tüketiciyle buluşuyor.

Mobil1 ürünleri, Euromaster ayrıcalıkları ile Euromaster Servis Noktaları'nda tüketiciyle buluşuyor.

 

Avrupa’nın lider lastik servis ağı Euromaster, lastik ve lastikle ilişkili hizmetlerinin yanı sıra hafif araç bakımı hizmetleri de veriyor.
Türkiye’deki servis noktalarının sayısını her geçen gün artıran Euromaster, hafif araç hizmetinin bir parçası olan yağ değişiminde, 100 yılı aşkın süredir Türkiye’de hizmet veren, dünyanın halka açık en büyük petrol ve petrokimya kuruluşu olan ExxonMobil ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde, Mobil ürünlerini artık Euromaster uzmanlığı ve ayrıcalıkları ile Euromaster Servis Noktaları'nda sizlerle buluşturuyor.

 

Euromaster’ın uzman personel kadrosu tarafından ücretsiz olarak yapılan  11 Nokta Kontrolü doğrultusunda, gerektiğinde siz de bu avantajlardan faydalanabilir, aracınızın motorunu en iyi şekilde koruyabilir ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

03/10/2012 AVRUPA'NIN LİDER PERAKENDE ZİNCİRİ EUROMASTER, ARTIK TÜRKİYE'DE! Detaylar
Türkiye, binek ve kamyonet lastiklerinde Avrupa’nın 6. büyük pazarı ve ağır vasıta lastikleri pazarında ise Avrupa’nın bir numaralı ülkesi durumundadır. Euromaster, franchise programı açılımıyla büyüyen bu pazarda yerini sağlamlaştırıyor.

Türkiye, binek ve kamyonet lastiklerinde Avrupa’nın 6. büyük pazarı ve ağır vasıta lastikleri pazarında ise Avrupa’nın bir numaralı ülkesi durumundadır. Euromaster, franchise programı açılımıyla büyüyen bu pazarda yerini sağlamlaştırıyor.

 

230’dan fazla Michelin bayisiyle franchise servis noktasına imza atan Türkiye, Euromaster Avrupa ağının yeni bir üyesi oluyor. 2013 yılının sonuna kadar, 300’den fazla servis noktası Euromaster Türkiye ağına katılmış olacak ve hem bireysel hem de profesyonel müşteriler için lastikle ilişkili hizmetler ve hafif araç bakımı hizmetinde en iyi uzmanlığı sunacak. Euromaster‘ın benzersiz bilgi birikiminden ve kabul görmüş  profesyonelliğinden Türk müşterileri de faydalanacak. Türkiye, Euromaster’ın Avrupa’daki en büyük franchise ağı olacak.

 

Michelin’nin yüzde 100 iştiraki olan Euromaster, bugün  17 Avrupa ülkesinde, 790’ı franchise noktası olmak üzere 2250’den fazla servis noktasında hizmet veriyor.