Basında Yer Alan Haberlerimiz


13/09/2017 Euromaster’ın Yeni Genel Müdürü Jean Marc Penalba Oldu! +BİLGİ
Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, Türkiye’deki operasyonunu Jean Marc Penalba’ya emanet etti.

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, Türkiye’deki operasyonunu Jean Marc Penalba’ya emanet etti. Euromaster’ın Türkiye’deki yeni genel müdürü olarak Eylül ayında göreve başlayan Penalba, şirketin Fransa ve İspanya’daki operasyonlarında kazandığı deneyimleri Türkiye’ye de taşıyarak hem hizmet kalitesini hem de başarılı franchise sistemini güçlendirip, karlılığı artırmayı amaçlıyor. 

 

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster’ın Türkiye’deki yeni Genel Müdürü Jean Marc Penalba oldu. Eylül ayı itibariyle görevine başlayan, Euromaster bünyesinde Fransa ve İspanya’da başarılı işlere imza atan Penalba, yeni görevinde hem şirketin hizmet kalitesini artırmayı hem de franchise ağını genişleterek daha karlı bir geleceğe taşımayı hedefliyor.

 

 

1965 doğumlu, evli ve 2 çocuğa sahip olan Penalba, iş hayatına Fransa’da Leisure Company’de Ticaret Müdürü olarak başladı. Buradaki bir yıllık deneyiminin ardından, Euromaster Fransa’da pek çok kademede önemli sorumluluklar üstlenen Jean Marc Penalba sırasıyla, Bölgesel Yönetim Müdürü ve Kamyon Pazarı Pazarlama Müdürü gibi görevlerinde başarılı işlere imza attı. Euromaster İspanya’da ise Bölge Müdürü, Pazarlama Ülke Direktörü, Dağıtım Ülke Müdürü, Operasyon ve Satıştan Sorumlu Kuzey İspanya Direktörü olarak çalışan Penalba, Euromaster Grubu’ndan önce son olarak bir yedek parça ve servis ekipmanı şirketi olan Autodistribution France şirketinde genel müdür olarak görev almıştı.    

15/08/2017 Euromaster 28 Bin Lastiği Garanti Altına Aldı! +BİLGİ
Euromaster’dan 1 Yıl Süreli İlave Lastik Garantisi!

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster’ın ilave lastik garantisi otomobil kullancıları tarafından yoğun ilgi gördü.  Euromaster, kısa sürede 7000 müşteriye ilave lastik garantisi satarak, 28.000 adet lastiği tamiri mümkün olmayan sürücü hatalarını da kapsayacak şekilde garanti altına aldı. İlave lastik garantisiyle yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını  karşılayan Euromaster, sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan lastikler için kullanıcı hatalarını da garanti kapsamına aldı.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, marka ve model farkı gözetmeksizin başlattığı ilave lastik garantisi hizmeti ile kısa sürede 7.000 müşteriye ilave lastik garantisi satarak, 28.000 adet lastiği garanti altına aldı. İlave lastik garantisiyle yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını  karşılayan Euromaster, sunduğu avantajlı fiyatlarla da sektörde fark yarattı. Euromaster’ın ilave lastik garantisi hizmetinin bedeli, 4 adet 16 jant ve daha küçük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 49 TL iken, 4 adet 17 jant ve daha büyük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 69 TL olarak dikkat çekiyor.

 

 

Sürücü hataları da garanti altında!

 

İlave lastik garantisi hizmetiyle Euromaster’ın sektörde fark yarattığını ve otomobil kullanıcılarının hizmete yoğun ilgi gösterdiğini belirten Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, 31 Aralık 2017 tarihine kadar lansmana özel ücret sunduklarını ifade etti. Zeynep Durusu, “Burada sürücülerin dikkat etmesi gereken nokta, en yüksek teknolojiyle üretilmiş olsa bile lastik hasarı riskinin her zaman var olduğudur. Biz Euromaster olarak ilave lastik garantisi hizmetimizle tüm risklere karşı sürücülerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz. 

28/07/2017 Euromaster’dan İstihdam Girişimi! +BİLGİ
Euromaster’dan Sektörün Ara Eleman İhtiyacına Çözüm Olacak Girişim!

Euromaster’dan Sektörün Ara Eleman İhtiyacına Çözüm Olacak Girişim!

 

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, sektörün ara eleman ihtiyacını karşılayacak bir istihdam hareketine start verdi. “Euromaster, Türkiye’deki 200'e varan servis noktası için 100 mekaniker arıyor” diyerek yeni bir çalışma başlattıklarını belirten Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “Önceliğimiz otomobil ve hafif ticari araç parkının daha yoğunlukta olduğu illerimiz olacak. Hedefimiz ise meslek liselerinden yeni mezun olan gençlerimiz olacak. İş hayatına Euromaster’da başlayacak meslek liselerinden yeni mezunlar, sigorta, yemek, iş kıyafeti, güvenlik ekipmanları ve düzenli eğitimler gibi yan haklar ve mesleki gelişim süreçlerinden faydalanırken; servis noktasının bulunduğı şehir dikkate alınarak 1500 TL'den başlayan maaşlarla Euromaster’ın global bilgi ve birikiminden de yararlanmış olacaklar” bilgisini verdi. 

 

Geçtiğimiz günlerde TOBFED’in (Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu) de altını çizdiği, “Otomotiv satış sonrası hizmet sektöründe eleman ihtiyacı var. İşsizliğin çözümü mesleki eğitimde” açıklamasıyla birlikte öne çıkan genç istihdam konusunda Euromaster çalışmalarını hızlandırdı. Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, meslek lisesi düzeyindeki okullardan mezun olanlara iş imkânı sağlayacak yepyeni bir istihdam girişimine adım atmaya hazırlanıyor. Türkiye çapında 200'e varan Euromaster servis noktası için 100 yeni mekanikeri işe alınacak. Temmuz ayından itibaren hayata geçirilen projeyle sektörün en çok ihtiyaç duyduğu “yetişmiş ara eleman” ihtiyacının bir ölçüde karşılanması da hedefleniyor. Bu girişimle Euromaster servis noktalarının 52 ildeki istihdam sayısının toplam bin kişiye de ulaşması hedefleniyor.

 

Türkiye’de ara elaman ihtiyacı var!

Meslek liselerinden mezun olan öğrencileri özellikle hedeflediklerini ve otomotiv sektörünün çok ihtiyacı olan ara eleman yetiştirme özelinde bir çalışma başlatacaklarını belirten Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “Sektörümüzde ihtiyaç duyulan çalışan konusunda sık sık araştırmalar yapıyoruz. Kaliteli ara eleman ihtiyacı konusu bizim için son derece önemli. Okulların tatile girmesiyle ‘Euromaster 200'e varan servis noktası için 100 mekaniker arıyor’ diyerek genç istihdam projemiz için düğmeye bastık” açıklamasını yaptı.

Proje kapsamında özellikle meslek lisesi mezunları hedeflenirken; kısa sürede Türkiye’nin pek çok noktasında iş hayatına katılacak yeni mezunlar için en sağlıklı şartların sunulması amaçlanıyor. Zeynep Durusu, Euromaster servis noktalarının neden tercih edilmesi gerektiğine ilişkin, “Euromaster, Michelin Grubu çatısı altında 50 yılı aşkın süredir hizmet veren ve Avrupa’da 17 ülkeye yayılmış köklü bir marka. Uzun yıllara dayanan bir geçmişi olan ve geniş bir ağa yayılmış bir markanın arkasında sadece hizmet kalitesinin değil; çalışanlara sağlanan bir takım hakların ve avantajların olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda sektöre yeni katılacak olan genç adayların da Euromaster çatısı altında uzun yıllardır emek veren çalışanlarımızın da memnuniyetini artırmak bizim için son derece önem taşıyor. Bununla birlikte bu proje kapsamında özellikle farklı illerdeki oto sanayi sitelerindeki tecrübeli mekaniklere de kapılarımızı açıyor olacağız” yorumunu yaptı.  

 

Öncelik büyük iller olacak; maaşlar 1.500 TL’den başlayacak

"Euromaster 200'e varan servis noktası için 100 mekaniker arıyor" girişimiyle birlikte önceliğin büyük şehirlere verilmesi, İstanbul, Ankara, Konya, Diyarbakır, Antalya, İzmir, Gaziantep gibi illerin ilk sırada yer alması planlanıyor. Verilmesi öngörülen maaşlar ise tecrübeye ve bölgelere göre değişiklik göstermekle birlikte 1500 TL'den başlayıp daha da üst seviyelere çıkacak. İş hayatına Euromaster’da başlayacak yeni mezunlar, sigorta, yemek, iş kıyafeti, güvenlik ekipmanları ve düzenli eğitimler gibi yan haklar ve mesleki gelişim süreçlerinden de faydalanmış olacak. Genç mezunlar, Euromaster servis noktalarında çalışmak için iş başvurularını tr.info@euromaster.com adresine yapabilecek. 

09/06/2017 Euromaster'dan Serinleten Yaz Fırsatı! +BİLGİ
Euromaster’dan KDV dahil 69 TL’ye Klima Gazı Dolumu Kampanyası!

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, klima gazı dolumu kampanyasıyla otomobil sahiplerini serinletecek yeni bir kampanyaya imza atıyor. Hızlı, kaliteli ve güvenilir servis anlayışıyla ön plana çıkan Euromaster'da, 1 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında KDV dahil sadece 69 TL'ye klima gazı dolumu fırsatı sunuluyor. Euromaster uzmanları, her yıl polen filtresi değişimini ve 2 yılda bir de klima gazı dolumunu, sürüş konforu ve vücut sağlığı için öneriyorlar.

 

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yaz döneminde de avantajlı kampanyalara imza atarak otomobil severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Klima gazı dolumu kampanyasına katılan Euromaster servis noktalarında klima gazı dolumu işlemi, 1 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında KDV dahil 69 TL’ye gerçekleştiriliyor. Euromaster servis noktalarında ayrıca, klima sisteminin diğer gerekli bakım ve kontrolleri de yapılarak, polen filtresi değişimi, klima gazı kaçak tespiti, bakteri temizliği, klima kompresörü ve termostatı bakımı gibi hizmetler de sunuluyor.  Euromaster uzmanları, her yıl polen filtresi değişimini ve 2 yılda bir de klima gazı dolumunu, sürüş konforu ve vücut sağlığı için öneriyorlar.

 

 

Klima sistemi bakımının faydaları nelerdir?

 

İyi bakılan bir klima sistemi, sıcak havalarda sürüş konforunu ve güvenliğini pozitif yönde etkileyerek sürüş kalitesine önemli şekilde katkıda bulunur. Sağlıklı çalışan bir klima sistemi, sahip olduğu filtreler sayesinde dışarıdaki kir ve tozların otomobilin yaşam alanına dahil olmasına engel olurken, içerideki havayı sabit tutar ve nem seviyesini düşürür. Öte yandan bakımsız bir klima sistemi, zamanla biriken bakteriler sebebiyle alerjik rinit, astım, lejyoner hastalığı gibi hastalıklara davetiye çıkarırken, araç motorunu zorlayarak otomobilin yakıt tüketimini de artırır.

09/05/2017 Euromaster'dan Yağ Değişimi Fırsatı! +BİLGİ
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yağ değişimi kampanyasıyla otomobil sahipleri için çok avantajlı bir başka fırsata daha imza atıyor.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yağ değişimi kampanyasıyla otomobil sahipleri için çok avantajlı bir başka fırsata daha imza atıyor. Güvenilir, kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla dikkat çeken Euromaster, Mobil1 motor yağlarında başlattığı kampanya kapsamında 31 Mayıs tarihine kadar 119 TL + KDV’ye yağ değişim fırsatı sunuyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yine çok avantajlı bir kampanyayla otomobil severlerin karşısına çıkıyor. Yağ değişimi kampanyasına katılan Euromaster servis noktalarında, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında 119 TL + KDV’ye Mobil1 markalı ürünlerle yağ değişimi fırsatı sunuluyor.  Ücretsiz check-up imkânı da sunan Euromaster servislerinde, konusunda uzman servis çalışanları, otomobil sahiplerinin en doğru motor yağını seçmesine de yardımcı oluyorlar. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir motor için uzmanlar, motor yağının düzenli olarak kontrol edilmesini ve yılda en az bir kere değiştirilmesini öneriyorlar. Mobil1 ürünleri, dizel motorların 225 bin kilometreden sonra bile ilk günkü gibi performans sergilemesini sağlamasıyla dikkat çekiyor.

 

Yağ değişimi neden yapılır, faydaları nelerdir?

 

Motor yağı zamanla bozulup etkisini yitireceğinden, düzenli kontroller ve yılda en az bir kez yağ değişimi gereklidir. Motor yağının bozulmasına sebep olan etkenlerin başında şehir içi kullanımlar, yüksek devirli sürüşler, yanma kalıntıları, nem ve toz gelir. Motor yağı yapılan basıncın metale zarar vermesini engeller. Yenilenen motor yağı uzun vadede motorun yanmasını, motorun aşınmasını ve motorun aşırı ısınmasını önler. Yağ değişimi motorun ömrünü uzatır, aracın performansını iyileştirir ve yakıt tasarrufu sağlar. Bu sayede büyük bütçeler ayırarak aldığınız aracınızı daha uzun süre kullanıp, yakıt tüketiminizi optimize ederek bütçenize de zarar vermemiş olursunuz.

01/05/2017 Euromaster Yeni Reklam Filmiyle “Oh Be” Dedirtecek! +BİLGİ
Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yeni reklam filmini yayınladı.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yeni reklam filmini yayınladı. Markanın ülkemizdeki ilk reklam filmde, kaliteli, güvenilir ve hızlı servis ağıyla tüketicinin “Oh Be Servis Varmış” demesi hedefleniyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, kaliteli, güvenilir ve hızlı servis ağını yeni bir reklam filmiyle tüketicilerine yakından tanıtmayı hedefliyor. Nisan sonunda yayına giren filmde, Euromaster’ın lastikten periyodik araç bakımına kadar verdiği hizmetler anlatılırken; sunduğu hizmet kalitesiyle ziyaretçilerinin “Oh Be Servis Varmış” dediklerine dikkat çekiliyor.

 

Yaratıcılığını MIQ Ajans ve yapımcılığını Anima İstanbul’un üstlendiği reklam filmi Euromaster’ın İstanbul’daki servis noktalarından birinde, gerçek ortamında çekildi. Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, markalarının araç bakımında sağladığı avantajlarla sürdürülebilir bir başarı inşa etmeyi amaçladıklarını vurguladı. Euromaster servis noktalarında müşteri deneyimi ve güven duygusunun her zaman ön planda olduğunun belirten Durusu, özellikle araç bakımı esnasında tüketicilerin tüm süreçleri oturdukları yerden izleyebilmelerini sağlayan mimarileriyle ve ücretsiz check-up hizmetiyle ön plana çıktıklarını vurguladı.

 

Künye:

 

Yaratıcı Ajans: MIQ

 

Medya Ajansı: MEC

 

Basın İlişkileri: Canyaş İletişim

 

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

 

Yönetmen: Ömer Faruk Gürgen

 

Yapımcı: Kardaş Divanoğlu

 

Müzik: Oğuz Kaplangı

01/04/2017 Euromaster, Bir Ayda 6 Bin Adet İlave Lastik Garantisi Sattı! +BİLGİ
Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, yeni başlattığı ilave lastik garantisi kampanyası kapsamında bir ayda 1500 müşterisine 6 bin adet lastik garantisi satma başarısı gösterdi.

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, yeni başlattığı ilave lastik garantisi kampanyası kapsamında bir ayda 1500 müşterisine 6 bin adet lastik garantisi satma başarısı gösterdi. Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, sadece bir ayda bu rakama ulaşmalarının önemine dikkat çekerken, müşteri memnuniyeti kapsamında yeni kampanyalar yapmaya devam edeceklerini de söyledi.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, bir ay gibi kısa bir sürede 1500 müşterisine 6 bin adet lastik garantisi sattı. Lastik ve araç bakım hizmetlerinde devrim niteliğinde hizmetler ile rekabette ön plana çıktıklarını belirten Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, sadece bir ayda bu rakama ulaşmanın olağanüstü bir performans olduğunu söyledi. Durusu, “İlave lastik garantisi, müşteri memnuniyeti kapsamında, Euromaster müşterilerine özel sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesi. Amacımız müşterilerimizin güvenli ve huzurlu yolculuklar yapabilmelerine yardımcı olmak. Bu kapsamda hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz” dedi.

 

Tamir Ücreti Euromaster’dan!

İlave lastik garantisi, sadece üretim hatalarını değil, tamiri mümkün olmayan kullanıcı hatalarını da kapsayan bir hizmet olarak dikkat çekiyor. Lansmana özel tamir ücreti de 30 Nisan 2017 tarihine kadar Euromaster tarafından karşılanıyor. Öte yandan tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını Euromaster karşılıyor. Hizmetin bedeli ise 16 jant ve daha küçük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 49 TL iken, 17 jant ve daha büyük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 69 TL olarak dikkat çekiyor. İlave lastik garantisinin geçerli olabilmesi için Euromaster Servis Noktası tarafından iletilen aktivasyon zarfında bulunan kart numarasının fatura tarihinden itibaren 7 iş günü içinde www.ermtr.com adresine girerek aktive edilmesi gerekiyor.

 

01/04/2017 Euromaster’dan Ağır Vasıtalara Özel Kampanya! +BİLGİ
Euromaster’dan Lastik Alan Ağır Vasıtalara Anında 100 TL İndirim!

Michelin Grubu çatısı altında Türkiye’nin 52 ilinde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, ağır vasıta araçlar için avantajlı bir servis kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, Michelin marka ağır vasıta lastiklerinden her iki adet alana 100 TL tutarında servis indirimi sunan Euromaster, ağır vasıta kullanıcılarına yağ değişimi, ön düzen, klima gazı dolumu, sökme-takma ve balans gibi servis alanlarında önemli fiyat avantajları sağlıyor.

 

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, ağır vasıta araçlara özel servis kampanyasına başladı. Sunduğu avantajlı fiyatlarla her segmentten araca lastik ve servis hizmeti veren Euromaster, ağır vasıta araçlar için kampanyalı Michelin lastiklerinden iki adet ve üzeri lastik alımına anında 100 TL servis indirimi sunuyor. Euromaster, devreye aldığı ayrıcalıklı kampanya ile ağır vasıtların yükünü hafiletirken  yağ değişimi, ön düzen, klima gazı dolumu ve balans gibi servis alanlarında uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sağlıyor.

 

Kampanyaya katılım gösteren Euromaster servis noktalarında geçerli olacak 100 TL servis indirimi, Michelin marka 315/80 R22.5 X MULTIWAY 3D XZE, 315/80 R22.5 X MULTIWAY 3D XDE ve 385/65 R22.5 X MULTI T lastiklerden her iki adet yeni lastik alımlarında uygulanacak. Ağır vasıta yağ değişimi, ağır vasıta ön düzen, ağır vasıta klima gazı dolumu, ağır vasıta sökme-takma ve balans servislerinde kullanılabilecek Euromaster’ın kampanya indirimi, 30 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek.  

01/03/2017 Euromaster’dan 1 Yıl Süreli İlave Lastik Garantisi! +BİLGİ
Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, model ve marka farkı gözetilmeyen ilave lastik garantisi hizmeti başlatarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan kullanıcı hatalarını da 1 yıl süre ile karşılayan garanti kapsamında tamiri mümkün olmayan hasarlarda, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını da Euromaster karşılıyor.

Türkiye’de 52 ilde 200’e varan servis noktası ile hizmet veren Euromaster, model ve marka farkı gözetilmeyen ilave lastik garantisi hizmeti başlatarak sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan kullanıcı hatalarını da 1 yıl süre ile karşılayan garanti kapsamında tamiri mümkün olmayan hasarlarda, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını da Euromaster karşılıyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde 200’e varan servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, lastik ve araç bakım hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Euromaster bu kapsamda marka ve model farkı gözetmeksizin 1 yıl süreli ilave lastik garantisi başlattı. Sadece üretim hataları değil, tamiri mümkün olmayan lastikler için kullanıcı hatalarını da kapsayan hizmet kapsamında lansmana özel tamir ücreti de 30 Nisan tarihine kadar Euromaster tarafından karşılanıyor. Öte yandan tamiri mümkün olmayan lastik hasarlarında, yeni lastik bedelinin yüzde 90'ını Euromaster karşılıyor. Hizmetin bedeli ise 16 jant ve daha küçük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 49 TL iken, 17 jant ve daha büyük ebatlı binek lastikler için KDV dahil 69 TL olarak dikkat çekiyor.

 

Lansmana Özel Tamir Ücreti Euromaster’dan!

 

İlave lastik garantisinin geçerli olabilmesi için Euromaster Servis Noktası tarafından iletilen aktivasyon zarfında bulunan kart numarasının fatura tarihinden itibaren 7 iş günü içinde www.ermtr.com adresine girerek aktive edilmesi gerekiyor. İlave garantili lastiğin hasarlanması durumunda en geç 3 iş günü içinde www.euromaster.com.tr adresinde listeli, ilave lastik garantisi hizmeti veren herhangi bir Euromaster Servis Noktasına gitmeniz yeterli oluyor. İnceleme sonrası hasarlı lastik tamir edilebilecek durumdaysa tamir ediliyor. Tamir edilemeyecek durumda olan ilave garantili lastikler için ise arıza onayı sonrası yeni lastik bedelinin sadece yüzde 10'unu ödeyerek hasarlı lastik yenileniyor.  En yüksek teknolojiyle üretilmiş olsa bile, lastik hasarı riskinin her zaman var olduğuna dikkat çeken  Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, söz konusu hizmet ile bu tür durumlarda sürücülerin kendilerini güvende hissetmelerini sağladıklarını söyledi. Durusu, bu doğrultuda yeni projeler ile müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceklerini vurguladı. 

02/02/2017 Euromaster’dan Periyodik Araç Bakımı +BİLGİ
Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Mobil motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, KDV dahil 210 TL’den başlayan fiyatlar ile sunuluyor.

Türkiye’de 52 ilde yaklaşık 200 servis noktası ile hizmet veren Euromaster, periyodik araç bakımı kampanyası başlattı. Söz konusu hizmet kapsamında 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisi de veren Euromaster,  Bosch yedek parça ve Mobil motor yağlarını kullanıyor.

 

Michelin Grubu çatısı altında ülkemizde 52 ilde yaklaşık 200 servis noktası ile lastik ve araç bakımı hizmeti veren Euromaster, periyodik araç bakımı kampanyası başlattı. Euromaster, marka ve model farkı gözetmeksizin, verilen hizmet kapsamında 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisi de veriyor. Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Mobil motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, KDV dahil 210 TL’den başlayan fiyatlar ile sunuluyor. Hizmet kapsamında motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, fren sistemi kontrolü dahil her türlü bakım yapılıyor. Üstelik araca yapılan genel check-up hizmeti de ücretsiz sunuluyor.

 

Aracınızın ömrünü uzatın!

 

Aracı oluşturan parçaların da bir ömrü olduğuna dikkat çeken Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, “Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçalar değiştirilir. Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini azaltır ve aracın ömrünü uzatır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de aracınıza ve bütçenize zarar vermemiş olursunuz” dedi. 


1  2  3  4  5