Michelin Yaz ve Kış Lastikleri – MICHELIN 2018 Servis Kampanyası 03 Eylül  – 15 Aralık 2018 Katılım Koşulları

 

1. İşbu Michelin Yaz ve Kış Lastikleri – “MICHELIN 2018 Servis Kampanyası” (“Kampanya”) Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.


2. Kampanya 03 Eylül 2018 – 15 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olup bu tarih sonunda herhangi bir ek duyuruya gerek olmaksızın kendiliğinden sona erecektir.


3. 01 Mart 2018 – 30 Haziran 2018 tarih aralığı dışındaki tarihlerde düzenlenen faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.


4. Türkiye Cumhuriyeti genelindeki (K.K.T.C hariç), Kampanya’ya katılan yetkili Michelin perakende bayilerinde geçerlidir.


5. 17’’ altı Michelin binek, 4x4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında: Michelin yetkili bayilerinden 03 Eylül 2018 – 15 Aralık 2018 tarihleri arasında tek seferde 4 adet ve üzeri 17” altı Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin KDV Dahil 150 TL’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 205/55 R 16 94 V CrossClimate satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten KDV Dahil 150 TL tutarında bedelsiz yararlanabilir.


6. 17’’ ve üstü Michelin binek, 4x4 ve LTT yaz ve kış lastik satın alımlarında: Michelin yetkili bayilerinden 03 Eylül 2018 – 15 Aralık 2018 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri 17” ve üstü Michelin yaz veya kış lastik satın alımlarında ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde, katılımcılar söz konusu lastik servis ve araç bakım hizmetinin KDV Dahil 300 TL’lik kısmından bedelsiz yararlanabilecektir. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 4 adet 225/50 R 17 94 W Primacy 3 satın aldı ise ve bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinden satın almak istiyorsa, satın alacağı bu hizmetten KDV Dahil 150 TL tutarında bedelsiz yararlanabilir.


7. Kampanyaya katılabilmeleri için katılımcılara bayiler tarafından hediye olarak Michelin Multinet Hediye Kartı verilecektir. Kartların katılımcıların kendileri tarafından aktive
edilmeleri gerekir. Katılımcıların kartlarını aktive ettirmeleri için, www.lastikkampanyasi.multinet.com.tr adresli web sayfasına giriş yaparak aktivasyon formunu doldurmaları istenecektir. Katılımcılar ilk sayfada yer alacak olan kampanya hakkındaki bilgilere ve Kampanya Katılım koşullarına erişebileceklerdir. Katılımcılar şu şekilde kartlarını aktive ederek kullanabileceklerdir:


Aktivasyon ekranı akışı:


• www.lastikkampanyasi.multinet.com.tr adresli web uygulamasına girilir.


• Açılacak ilk ekranda Kampanya bilgi ve koşulları ve katılım koşullarına ilişkin onay kutucuğu bulunacaktır. Bu onayı vererek Kampanya’ya katılmak ve kartını aktif hale getirmek isteyen son kullanıcılar için sonrasında açılacak ekrana;


• Kartın ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarası girilir.
• Kartın ön yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik kodu girilir.
• Ad Soyad girilir.
• E-Posta adresi girilir.
• Cep telefonu girilir.

Bu sayfa da kaydedildikten sonra kayıt edilen cep telefonuna bir doğrulama sms’i (onay kodu) gelir. Açılan 3. ve son sayfada;


• Cep telefonuna gelen onay kodu girilir.
• “Onayla” butonuna tıklandığında, katılımcının cep telefonuna “150 TL’lik (veya 300 TL’lik) MICHELIN Hediye kartınız aktif hale getirilmiştir, iyi alışverişler dileriz” şeklinde bir onay sms’i gönderilecektir.


• Aktive edilmiş kartlar, Bayide bulunan pos cihazından geçirilerek hediye servis tutarı kullanılabilecek ve katılım tamamlanacak ve ödeme işlemi yapılabilecektir. Aktive edilmiş kartın Pos cihazından geçirilirken gerekli olacak Multinet sistem şifresi 5555 olacaktır.


8. Bilgilerin tam ve doğru doldurulmasından katılımcılar sorumludur.


9. Michelin Multinet Hediye Kartları, sadece satın alınan bayilerde ve lastik alımı birlikte gerçekleştirilecek Kampanyaya dahil servis hizmetlerinin satın alınmasında geçerlidir.


10. Kampanyaya katılım her bir tüketici için bir defa ile sınırlandırılmıştır. Dolayısıyla her bir cep telefonu ile bir kez - tek kart için aktivasyon yapılabilir. Her bir kart Kampanya süresi boyunca satın alınan lastik çapına göre yine bu satın alma işlemi ile birlikte ilgili Michelin yetkili bayisinden Kampanya kapsamındaki lastik ve araç bakım hizmetlerinde kullanılmak üzere KDV Dahil 150 TL veya KDV Dahil 300 TL ile sınırlıdır.


11. Kampanya, Michelin markalı binek, 4X4 ve LTT yaz veya kış lastiklerinde geçerlidir. Hediye edilen servis tutarı sadece bu lastiklerin faturalanması ile ve söz konusu lastikler için servis ve araç bakım hizmetinin lastik satın alma işlemi ile birlikte satın alınması halinde geçerlidir.


12. Kampanya, kampanyaya katılan yetkili Michelin perakende bayilerinden satın alınan lastikler için geçerlidir. Diğer kanallardan (araç bayileri, ara satıcılar, alt satıcılar, e-ticaret siteleri, vb.) yapılan satın alımlarda geçerli değildir.


13. Kampanyaya katılan yetkili Michelin bayilerinin bilgilerine www.michelin.com.tr adresinde bulunacak kampanya ile ilgili bilgilendirme sayfalarından ulaşılabilir.


14. Kampanya’ya dahil olan hizmetler; Tüm lastik servis hizmetleri; rot ayarı, balans ayarı, rot-balans, sökme-takma, montaj, önarka lastik değişimi, lastik oteli, nitrojen, gibi… ile Araç bakım hizmetlerinde; yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı (fren hidroliği, balata&disk değişimi), silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu, ilave lastik garantisi hizmetleri ile sınırlandırılmıştır.


15. Bu hizmetler bayilerin donanımlarına ve kapasitelerine göre değişkenlik gösterebilir, dolayısıyla bayilerin temin edebildikleri hizmet kapasitesi ve kapsamı ile sınırlıdır.


16. Kampanya’ya bir fatura ile bir katılımcı adına katılınabilir ve Kampanya’ya katılabilmek için Kampanya kapsamındaki lastiklerden tek seferde en az 4 lastik ve üzeri satın alınması ve bununla birlikte Kampanya’ya dahil lastik servis ve araç bakım hizmeti alınması gerekmektedir. Kampanya kapsamında hak edilen hediye servis bakım tutarı, miktardan bağımsız olarak her satın alım için sadece bir kere verilecek olup fazla lastik satın alınması ya da farklı seferlerde, farklı faturalar ile 4’er adet lastik satın alınması halinde, ilgili müşterinin ilk satın alımındaki 4 lastik kabul edilir. Örneğin, aynı fatura ile 8 adet lastik satın alan katılımcı sadece bir
kere hediye servis hizmeti hak edebilecektir.


17. Kampanya’dan yararlanma hakkı; peşin, kredi kartı ya da diğer tüm ödeme şekillerinde geçerlidir.


18. Kampanyaya katılım için gerekli kart aktivasyon işlemleri masaüstü bilgisayarlar ya da tablet, akıllı telefon gibi mobil araçlardan yapılabilir.


19. Kart aktivasyonu doğrulama şifresi olarak katılımcıların cep telefonlarına gönderilecek sms’ler için katılımcıya herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.


20. Kampanya ile ilgili konularda sorular ve yardım talepleri için Kampanya Operasyon Destek Birimine başvurulabilir.
İletişim Bilgileri:
Kampanya Operasyon Destek Birimi
Tel: 0212 274 63 88
Faks: 0212 272 39 60
GSM: 0532 788 10 27
E-posta: serviskampanyasi@btl.com.tr
(Mesai Saatleri: Hafta içi günler: 09.00-18.00 arasıdır.)


21. 18 yaşından küçük olanlar bu Kampanya’ya katılamaz. Michelin, 18 yaşından küçüklerin Kampanya’ya katılmalarından sorumlu tutulamaz.


22. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. personeli, bayi sahipleri, bayi personeli ve BTL Tanıtım Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri ajans çalışanları, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. çalışanları Kampanya’ya katılamaz, Kampanya tüketiciye (son kullanıcıya) yöneliktir.


23. Kampanya katılımı için beyan edilecek satış faturası üzerinde; bayi adı, kaşesi ve imzası, fatura serisi ve seri numarası, fatura tarihi, müşteri adı, şehri, satın alınan ürünün kodu, markası, deseni, ebatları, adedi, birim satış fiyatı ve toplam fatura tutarı ile kampanya kapsamında katılımcıya sunulan servisin adı, adedi, vb. bilgileri ve katılımcının kullandığı hediye Michelin Multinet Hediye Kartı’nın numarası (kartın ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarası) net bir şekilde yazılmış, görünür ve okunaklı olmalıdır. Bilgileri eksik olan ve/veya okunamayan faturalar işleme alınmayacaktır.


24. Kampanya ile ilgili tüketiciye sunulan hediye kartın numarası (kartın önyüzündeki 16 haneli kart numarası), bayiler tarafından faturanın üzerine mutlaka yazılacak ve tüketici tarafından da kontrol edilecektir. Kart numarası yazılı olmayan, eksik ya da yanlış yazılan faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir. Fatura üzerinde yazılan numaralı kartın sistemde tanımlı bir kart olmaması halinde ilgili fatura kabul edilmeyecektir.


25. Kampanya kapsamında kesilen faturalarda, katılımcıya sunulan servis hizmeti ve/veya hizmetlerinin satılan lastiklerden bağımsız olarak ayrı bir satırda gösterilmesi gerekir. Servis hizmeti yazılı olmayan faturalar kampanya kapsamında kabul edilmeyecektir.


26. Tüketicilere yapılan satışlara ait faturalar Kampanya ekibi tarafından kontrol edilecektir.


27. Bayiler lastikleri ve Kampanya’ya dahil servis hizmetlerini son kullanıcılara kendi belirleyecekleri yeniden satış fiyatı üzerinden satmakta özgürdür.


28. Kazanılan bedelsiz servis hizmeti tutarı devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.


29. Kazanılan bedelsiz hizmet tutarı lastik satış fiyatına indirim olarak uygulanamaz. Sadece Kampanya kapsamındaki lastik servis ve araç bakım hizmetlerinin satış tutarından düşülebilir.


30. Kampanya’dan yararlanmak isteyen tüketicilerin kendilerine sunulacak hediye kartın aktive edilerek kart kullanım şifresinin edinilmesi ve bu kartı bayide bulunan POS’tan geçirmek suretiyle servis hediyesini talep etmesi katılımcıların kendi sorumluğundadır.


31. Kampanya’dan lastik satın alma anında faydalanılabilir. Tüketicilerin satın alma anında kartı aktive edememesi ve/veya servis indirimini talep etmemesi dolayısıyla Kampanya’dan faydalanamaması ve buna bağlı olarak uğranabilecek olası indirim hakkı kayıplarından Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.


32. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya süresince katılım şartlarını değiştirme, Kampanya’yı durdurma, iptal etme, sona erdirme ve/veya süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir durdurma, iptal etme veya sona erme durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından bayilere ilgili duyuru yapılacaktır. Ancak bayinin Kampanya’nın iptal edildiği tarihe kadar son kullanıcılara yaptığı lastik satışları söz konusu iptalden etkilenmeyecektir. Müşteri, Kampanya’nın iptal edilmesi durumunda söz konusu iptal tarihine kadar satın almış olduğu lastikler için bu Kampanya koşulları uyarınca belirlenen hediyelerden faydalandırılacaktır.


33. Kampanya, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda geçerli değildir, sadece perakende faaliyetler için geçerlidir. Kampanya sadece son kullanıcılara satılan lastikler için geçerlidir.


34. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Katılımcıların Kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerini altyapı sağlayan ve Kampanya’nın uygulanması için gerekli firmalar hariç olmak üzere 3. kişi/kişilerle paylaşmayacaktır. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.'nin kanunlara karşı Kampanya ile ilgili olarak, dolandırıcılık ve benzeri bir şüphe üzerine, herhangi birisinin güvenliğine yönelik potansiyel ya da müspet bir tehdit ya da tehdit şüphesi üzerine veya herhangi bir başka yasal zorunluluk nedeniyle araştırma yapmak, bunları engellemek veya bunlara karşı önlem almak üzere Kampanya katılımcılarına ait her türlü bilgi toplamak ve bu bilgileri ilgili 3. kişiler ile paylaşma hakkı saklıdır.


35. Kampanya sırasında ve sonunda, hediyeye hak kazanan katılımcılarla, başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim bilgileri (Ad-Soyad, E-posta adresi, Cep telefonu bilgileri, vb.) üzerinden iletişim kurulabilir. Tüm katılımcılar bu bilgilerin güncel ve geçerli olmasından sorumludur, aksi takdirde meydana gelebilecek aksaklıktan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. sorumlu olmayacaktır.


36. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Kampanya’nın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. tarafından istenen bilgi ve belgeleri talebin kendilerine iletilmesini takiben 1 hafta içinde sunamaması halinde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’nin katılımcıyı Kampanya’dan çıkarma hakkı vardır.


37. Her katılımcı, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, öngörülemeyen ve kontrol dışı olası teknik problemlerden, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve ilgili servis sağlayıcılarının sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.


38. Kampanya’da öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecek ve şayet hediye kazanmışlar ise hediyeleri verilmeyecektir. Bu kişiler için her türlü yasal işlem başlatılma hakkı saklıdır.


39. Katılımcı, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve/veya Kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir Kampanya’dan faydalanamadığı takdirde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer Kampanyalar’ından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.


40. Kampanya’ya, katılırken temin etmiş olduğumuz kişisel verilerinizin Kampanya ile ilgili olarak ve gerektiğinde ticari iletiler aracılığı ile tarafınızla iletişime geçilmesi amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin, Korunması Hakkında Kanun kapsamında Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. veya bu Kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılabilecek, işlenebilecek, saklanabilecek, sınıflandırabilecek, güncelleyebilecek ǀe mevzuatın izin verdiği hallerde ve/veya işlendikleri amaçla sınırlı olarak 3. kişilere açıklayabilecek/aktarabileceğiz. Kişisel verileriniz, KVKK'nın 4(2) maddesindeki öngörülen ilkeler ışığında açık rıza temini suretiyle veya 5(2) ve 6(3) maddelerinde öngörülen durumların varlığı halinde, açık rıza temin edilmeksizin işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya’ya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullamından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilerin (a) işlenip işlenmediğini öğrenme, (b) kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, (c) kişisel verilerivizin işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, (d) kişisel verilerinizin yurt içinde veya yurt dışında aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, (e) kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş ise düzeltilmesini isteme, (f) KVKK'nın 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçeǀesinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme, (g) kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, (h) kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, (i) kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir. 
Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.
Eski Büyükdere Cad. Tekfen Tower No.209, 4.Levent, İstanbul
0212 317 52 00


41. Kampanya ile ilgili varsa şikâyet ve itirazların son katılım tarihinden sonraki 10 gün içinde (en geç 25 Aralık 2018 tarihine kadar) yapılması gerekir. Bu tarihten sonraki itirazlar kabul edilmeyecektir.


42. Kampanya sona erdiğinde aktive edilmemiş ve kullanılmamış kartlar iptal edilecektir, kullanıma kapatılacaktır.


43. Kampanya’ya katılan herkes işbu Kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.


44. Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Michelin yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.

 

Kampanyadan faydalanmak için sizi de en yakın Euromaster'a bekliyoruz. Kampanyaya katılan EUROMASTER servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.