KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

MOBIL 1 MOTOR YAĞI + YAĞ FİLTRESİ + İŞÇİLİK + KDV DAHİL YAĞ BAKIMI KAMPANYASI

 

1 Mayıs - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Euromaster'larda Mobil1 motor yağı, yağ filtresi, işçilik ve KDV dahil 189 TL'den başlayan fiyatlarla yağ bakımı kampanyasından siz de yararlanın. Size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

 

 

Sadece motor yağı değişimi tek başına yeterli değildir.

 

Motorunuzu korumak, uzun ömürlü olmasını sağlamak ve yakıt tasarrufu için aracınızın motor yağını düzenli olarak kontrol ettirmenizi, yılda en az bir kez motor yağı ve yağ filtresinin yenilenmesini tavsiye ederiz. Euromaster servis noktalarında uzmanlarımız, aracınız için en doğru motor yağı ve yağ filtresi seçimi konusunda size yardımcı olurlar. Siz de yağ bakımını Euromaster uzmanlarının profesyonel ellerine emanet edin, rahat edin! Kampanyaya katılan Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

 

Kampanya 01 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarından, Mobil 1 markalı motor yağı ile yağ filtresi ve işçilik için yapılan yağ bakımı işlemi için geçerli olup, motor yağı satışında geçerli degildir. Belirtilen fiyatlara KDV dahil olup, kampanyanın geçerli oldugu modeller: Opel Corsa 1.4 - Motor Kodu; Z14XE - Model Yılı; 2014 için 189 TL; Volkswagen Passat 1.4 TSI - Motor Kodu; CAXA - Model Yılı; 2010 için 219 TL; BMW 320 i xDrive - Motor Kodu; N20B20- Model Yılı; 2011 için 289 TL. Kampanya Euromaster servis noktalarının stoklarıyla sınırlıdır. Kampanya detayları ile kampanyaya katılan Euromaster servis noktaları bilgilerine ulaşmak için lütfen size en yakın Euromaster servis noktasını ziyaret edin. Size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

Kampanyalı araç modelleri dışındaki yağ bakım fiyatları, Euromaster Servis Noktaları tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiginden, illere, Euromaster servis noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına göre farklılık gösterebilir. Diğer araç marka/modelleriyle ilgili fiyatlandırma talebinde bulunmak için tıklayınız.