KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

1 Mayıs - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Mobil1 ürünleriyle yağ değişimi KDV dahil sadece 119TL! Siz de hemen bir Euromaster servis noktasını ziyaret edin, bu fırsattan yararlanın.

 

 

 

Motor yağı değişim zamanı:

 

Motorunuzu korumak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak aslında çok kolay. Motor teknolojisindeki gelişmeler sayesinde günümüz otomobilleri çok daha uzun ömürlü olmalarına rağmen, hem motorunuzu korumak, hem de yakıt tasarrufu için motor yağınızı düzenli olarak kontrol ettirmenizi ve yılda en az bir kez yenilemenizi öneriyoruz.

 

 

Mobil 1'e terfi edin rahat edin!

 

Mobil 1 ürünleri, dizel motorların 225 bin kilometreden sonra bile ilk günkü gibi performans sergilemesini sağlıyor.

 

 

Kampanyanın geçerli olduğu ürünler:

 

  • Mobil 1™ ESP 0W-40 : Mobil 1™ ESP 0W-40 üstün temizleme gücü, aşınmaya karşı koruma ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış tam sentetik motor yağıdır. Mobil 1 ESP 0W-40, dizel ve benzinli otomobillerde egzoz emisyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlarca geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP 0W-40, daha yeni modern dizel ve benzinli yolcu aracı motorları için gerekli olan pek çok önde gelen endüstri ve araba üreticisi standartlarını karşılar veya fazlasıyla geçer.

 

 

  • Mobil 1™ ESP Formula 5W-30 : Mobil 1 ESP Formula 5W-30, üstün performanslı bir sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mobil ESP Formula 5W-30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda emisyon sistemlerinin verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP Formula 5W-30, modern dizel ve benzinli binek araç motorları için talep edilen pek çok önde gelen endüstri ve otomobil üreticileri standartlarını karşılamakta veya aşmaktadır.

 

 

  • Mobil 1 New Life™ 0W-40 : Mobil 1 New Life™ 0W-40, en son motor teknolojisi için tasarlanmıştır, yeni araçlar veya iyi durumdaki eski araçlar için ideal üründür, motorunuzun performansının her zaman ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

 

 

  • Mobil 1™ Fuel Economy 0W-30 :  Mobil 1 Yakıt Tasarrufu 0W-30, olağanüstü motor koruması ve yakıt tasarrufu sunar.

 

 

  • Mobil 1™ 10W-60 : Mobil 1 10W-60 Gelişmiş Tam Sentetik Motor Yağı, 150.000 km'yi dahi aşan eski araçların özel ihtiyaçları için formüle edilmiştir. Mobil 1 10W-60, yüksek viskoziteli motor yağı gerektiren yüksek performanslı ve motor sporları uygulamaları için de uygundur.

 

 

  • Mobil 1™ 0W-20 : Mobil 1 0W-20, olağanüstü motor koruması ve ileri yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış gelişmiş tam sentetik bir motor yağıdır. Mobil 1 0W-20çeşitli taşıt üreticilerinin ve endüstri standartlarının gerekliliklerini karşılar veya aşar ve geleneksel yağlardan daha üstündür. Mobil 1 0W-20, SAE 0W-20 ve 5W-20 uygulamaları için tavsiye edilmektedir.

 

 

Euromaster servis noktalarında uzmanlarımız, aracınız için en doğru motor yağı seçimi konusunda size yardımcı olurlar. Sizi de kampanyaya katılan size en yakın servis noktamıza bekliyoruz. Kampanyaya katılan Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

 

Kampanya 1 - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Euromaster Servis Noktaları'nda, en az 4 lt'lik Mobil1 ürünleri ile yapılacak yağ değişimi hizmetinde geçerli olup, yağ satışında geçerli değildir. Belirtilen fiyata KDV dahil olup, yağ filtresi ve işçilik bedelini içermez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.