Oh Be Servis Varmış!

 

Lastikten sileceğe, yağ değişiminden periyodik araç bakımına kadar tüm hizmetler için Euromaster'a güvenebilirsiniz. Euromaster servis noktalarında tüm işçilik ve yedek parçalar iki yıl garantilidir. Üstelik ücretsiz check-up da Euromaster'da!

 

 

İlk reklam filmimiz için aşağıdaki videoya tıklayınız.

 

  

 

 

Servislerimiz:

 

Lastik: Michelin, BFGoodrich ve Tigar gibi Michelin Grubu lastik markaları başta olmak üzere, Euromaster servis noktalarında size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Almak istediğiniz lastik için Euromaster servis noktalarına fiyat talebi gönderebilir, almak istediğiniz lastiğin fiyatını kolayca öğrenebilirsiniz. Siz talebinizi gönderin, uzmanlarımız sizi arasın! Fiyat talebi göndermek için bu linke tıklayın. 

 

 

Lastikle ilişkili servisler: Lastik sökme takma, balans, rotasyon, lastik tamiri, nitrojen dolumu, ön düzen, lastik jantı düzeltme ve lastik oteli (lastik saklama hizmeti) için Euromaster'a güvenebilirsiniz.

 

 

Ücretsiz Check-up: Siz yola güvenle devam edin diye, aracınızın en önemli 11 noktasını ücretsiz kontrol ediyoruz; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar (cam suyu, motor yağı, antifriz, akü suyu), klima sistemi, ön düzen ayarı ve silecekler. Üstelik bizden ürün veya hizmet almanız gerekmez, Euromaster'a gelin, aracınızın ne kadar güvenli olduğunu hemen öğrenin. Sizi de en yakın servis noktamıza bekliyoruz. Size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak için bu linke tıklayın. 

 
 

Araç bakımı: Periyodik araç bakımı, fren sistemi, motor yağı değişimi, silecek, klima sistemi, akü için Euromaster'a güvenebilirsiniz. Sürüş güvenliğiniz için aracınızı ücretsiz test ediyoruz ve aracınızın ihtiyaçlarını OEM onaylı orijinal yedek parçalar kullanarak gideriyoruz. Üstelik Euromaster'da tüm işçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.