Araç Dezenfeksiyonu Euromaster'da!


Bakteri ve virüslerin yayılmasını önlemek ve kendinizi korumak için araç dezenfeksiyonunu ihmal etmeyin.

Araç dezenfekte hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için size en yakın Euromaster'la irtibata geçebilirsiniz. Size en yakın Euromaster servis noktasına ulaşmak için bu linke tıklayın.

 

Araç dezenfeksiyonu nasıl yapılır?

Araç dezenfeksiyonu işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki videomuza göz atabilirsiniz.
 

Araç dezenfeksiyonu işlemi hangi ürünlerle yapılır?

Euromaster servis noktalarımızda araç dezenfeksiyonu için sağlık bakanlığı onaylı Divortex marka ürünler kullanılmaktadır.Araç dezenfeksiyonu işlemi güvenli midir?

Euromaster servis noktalarımızda kullanılan Divortex marka araç dezenfeksiyonu ürünlerinin leke, nemlenme ve korozif gibi aşındırıcı veya araca zarar verici etkileri bulunmamakta olup, tüm yüzeyler için uygundur. Bunun yanında Divortex marka araç dezenfeksiyonu ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olduğu için, araç dezenfekte işlemini Euromaster'larda güvenle uygulatabilirsiniz. Size en yakın Euromaster servis noktasına ulaşmak ve bu hizmetten yararlanmak için bu linke tıklayın.

 

Araç dezenfeksiyonu için kullanılan ürünlerde etken madde nedir?

Araç dezenfeksiyonu için Euromaster servis noktalarında kullanılan Divortex marka ürünlerin etken maddesi "nano gümüş"tür. Gümüşün nano boyuta indirgenmesi, araca zarar vermeden bakteri, virüs, mantarlar üzerinde yok etme ve uzun süre koruma sağlamaktadır. Araç dezenfeksiyonu işleminin etkisi ne kadar sürer?

Divortex marka ürünlerle uygulanan araç dezenfeksiyonu 5 hafta süresince %100 aktivasyon sağlar.
 


Araç dezenfeksiyonu işlemi ne kadar sürede yapılır?

Araç dezenfeksiyonu işlemi yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Aracınızı dezenfekte ettirmek için size en yakın Euromaster servis noktasına ulaşarak randevu alabilirsiniz. Size en yakın Euromaster servis noktası ile iletişime geçmek için bu linke tıklayın.

 

Araç dezenfeksiyonu fiyatları

Araç dezenfeksiyonu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için size en yakın Euromaster servis noktası ile iletişime geçebilirsiniz. Size en yakın Euromaster servis noktası için bu linke tıklayın.Koronavirüs'ün yayılmasını önlemek için aracınızda alabileceğiniz önlemler nelerdir?


Araç kullanırken Koronavirüs (Covid-19) gibi salgınların yayılmasını önlemek için alabileceğiniz önlemler:
 
  • Araç dezenfeksiyonu işlemini ihmal etmeyin.
  • Araca her bindiğinizde direksiyon, vites kolu, kapı kolu, emniyet kemeri klipsleri gibi sık temas ettiğiniz yüzeyleri dezenfekte edin.
  • Aracınızda mutlaka kolonya veya hidroalkolik bir sıvı bulundurun ve ellerinizi sık sık dezenfekte edin.
  • Mecbur kalmadıkça aracınıza yolcu almayın, aracınıza yolcu almak durumunda kaldığınızda ise mutlaka maske takın.
  • Aracınızı sık sık havalandırın.