TOTAL/ELF Ürünleri Euromaster'da Kazandırıyor! Euromaster'da Total/Elf ürünleriyle yağ bakımı yaptıranlara 50 TL değerinde akaryakıt çeki hediye!

17 Mayıs-30 Haziran 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Euromaster noktalarında Total/Elf ürünleriyle yağ değişimi yaptıran araç sahiplerine 50 TL değerinde TOTAL akaryakıt çeki hediye edilecektir. Kampanya 3000 araç ile sınırlıdır. Yakıt çeki üzerinde yer alan kodların TOTAL İstasyonları mobil uygulamasına yüklenmesi için son tarih 31 Temmuz 2021’dir. 

Kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktası bilgilerine ulaşmak ve detaylı bilgi almak için linke tıklayın.

Araç marka, model bilgilerinizi girerek kampanyaya katılan size en yakın Euromaster servis noktasına fiyat talebi göndermek için linke tıklayın.

Kampanya Detayları

• Club TOTAL hesabınıza hediye puanlarınızın yansıyabilmesi için, Total İstasyonları Mobil uygulamasını Appstore ve Google Play Store’dan indirmeniz veya totalistasyonlari.com.tr web sitesinden Club TOTAL üyeliğinizi oluşturmanız gerekmektedir.
• 17 Mayıs - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında TOTAL İstasyonları mobil uygulamasındaki kampanyalar sekmesinden “Euromaster” kampanyasına girerek ilgili alana çekte yer alan kodu yazdığınızda puanlarınız otomatik olarak Club TOTAL hesabınıza tanımlanacaktır.
• Puanlarınızı Club TOTAL üyesi tüm TOTAL İstasyonlarında, akaryakıt ve otogaz alımlarınızda kullanabilirsiniz. Milangaz otogaz satışı gerçekleştiren istasyonlarda sadece akaryakıt alımlarınız için puan kullanabilir ve harcayabilirsiniz.
• Her kod kişiye özel ve tek kullanımlıktır.
• 31 Temmuz 2021 tarihine kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
• Yakıt Çeki kampanyasından, her bir Club TOTAL üyesi, kampanya dönemi boyunca 1 kez faydalanabilecektir

“Euromaster, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar”