Periyodik Araç Bakımı

 

Euromaster'da orijinal ekipman onaylı periyodik araç bakımı ve ücretsiz check-up fırsatını kaçırmayın!

Size en yakın Euromaster Servis Noktasına fiyat bilgisi ve randevu almak için linke tıklayın.

 

Üstelik 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisiyle!

Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun, Euromaster'da 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisiyle sunulan periyodik araç bakımı sayesinde yola güvenle devam edersiniz. Euromaster'ın orijinal ekipman onaylı Bosch yedek parça ve Total veya Elf motor yağları güvencesiyle sunduğu periyodik araç bakımı, aracınızın yıllık ve kilometre bakımlarını kapsar. 

 

Periyodik araç bakımı ne işe yarar? 

Yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracınızı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır. Aracınızın üretiminde kullanılan parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızda bu tür sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir.

Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa aracınızın vereceği tepkilerden de bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz fakat beklenmedik arıza ve kaza riski, bakımı ve kontrolleri düzenli yapılmayan araçlarda oldukça yüksektir. Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini de azaltır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de bütçenize zarar vermemiş olursunuz. 

 

Periyodik araç bakımı yapılmazsa ne olur? 

Büyük bütçeler ayırarak aldığınız aracınızın periyodik bakımları yapılmadığı zaman bütçenize, sürüş güvenliği ve sürüş konforuna olumsuz etkileri vardır.

 

  • Periyodik araç bakımı yapılmayan aracın kullanım ömrü azalır.

 

  • Aracınızı oluşturan parçalar zamanla aşınacağı ve etkisini yitireceği için, ani araç arızası ve arızalara bağlı kaza riski artar. Bu da hem sizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atar.

 

  • Aracın performansı düşeceğinden yakıt tüketimi artar ve sürüş konforu azalır.

 

Siz de hemen size en yakın Euromaster Servis Noktası bilgilerine ulaşıp randevu alın, bu fırsatı kaçırmayın!

 

Periyodik bakım fiyatları 

Periyodik araç bakımı fiyatları araç marka, model ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Araç bilgilerinizi girerek size en yakın Euromaster servis noktasına fiyat talebi göndermek için linke tıklayın.*Yeniden satış fiyatları Euromaster Servis Noktaları tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiginden, illere, Euromaster Servis Noktalarının satış ve fiyat belirleme politikalarına, araç marka, model, üretim yılına göre farklılık gösterebilir. Periyodik araç bakımı için ilgili Euromaster Servis Noktasından en az 3 gün önce randevu almanızı tavsiye ederiz. Araç marka/model bilgilerinizi girerek size en yakın Euromaster Servis Noktasına fiyatlandırma talebi gönderin, uzmanlarımız sizi arasın. Fiyatlandırma talebi göndermek için linke tıklayın.